«Любисток» виступив на фестивалі української пісні в Маріуполі
14.09.2018 18:59:00
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id615

8 вересня у Маріуполі проходив Всеукраїнський фестиваль "Українська пісня єднає нас", присвячений 240-й річниці міста. Тут разом із аматорським колективом "Любисток" із с.Кайтанівки Катеринопільського району депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко преставляв нашу славну Черкащину. На фестиваль катеринопільчан запросили хороші давні друзі - заслужені артисти України брати Томіленки.

Про це Олександр Коваленко написав на своїй сторінці у «Фейсбук».

«Ділюсь підсумками сьогоднішнього дня, - так продовжує свій пост у соцмережі Олександр Анатолійович. - Фестивальний день для аматорського колективу "Любисток" закінчився нагородженням дипломом за здобуте 2 місце в конкурсі. Щирі вітання колективу "Любисток" та велика подяка за великий внесок у збереження традицій української пісенної творчості! Також великою приємністю стала зустріч на Донеччині з нашим земляком Андрієм Кучерюком з с.Вербовець, який на даний час служить у полку "Азов". З радістю поспілкувались з нашим захисником, передавши привіт з рідного Катеринопільського краю та гостинці».

У свою чергу Андрій Кучерюк написав у Фейсбуку вдячний коментар від імені атовців із полку «Азов»:

«Дуже дякую колективу «Любисток» і Олександру Коваленку за приємну зустріч і чудові передачки! Щиро дякую я і мої побратими! Був радий вас всіх бачити!!!»

Схвальні коментарі опублікували до цього посту й учасники гурту «Любисток».

Вікторія Шикор. Колектив "Любисток" щиро дякує депутату обласної ради Коваленку Олександру Анатолійовичу за те ,що він організував нам незабутню подорож на фестиваль в м. Маріуполь. Велике Вам спасибі. Ви Людина з великої літери. А також дякуємо Віталію Нагорному. Хай Вам щастить!

Інші користувачі, мабуть, були у не меншому захваті від перегляду відео виступів кайтанівського жіночого колективу, якому акомпонував Віталій Нагорний.

«Так тримати «Любисток»!!!!!»

«Молодці! Нових вершин!» - читаємо щирі побажання.

Подякував людям за гідну оцінку волонтерської діяльності і депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко. Та найбільше у цій справі заслуговує вдячних слів гурт «Любисток», вважає Олександр Анатолійвич.

«Дякую! – пише в коментарях Коваленко. - Якраз саме ви і робили ту добру і велику справу в місті Маріуполь, де дійсно так потрібна українська пісня. Я був там біля Вас просто глядацькою підтримкою. Але разом з вами я отримав масу нових емоцій і позитивного патріотичного заряду, розуміючи, що на цьому фестивалі саме Ви прославляли наш Черкаський край. Тож Вашими красивими голосами, дівчата, я просто пишаюся і надалі обіцяю Вас підтримувати як морально, так і матеріально», запевнив депутат.

Поділившись враженнями від фестивалю з журналістом «Містечка над Тікичем», Олександр Коваленко не приховував, що не всі в Маріуполі із відкритою душею сприймали українську пісню. Були й такі, що відверто демонстрували зневагу до нашої мови, ніби щохвилини з нетерпінням чекаючи, коли ж прийде нарешті Путін і покладе цьому край.

- Спостерігаючи за поведінкою затятих маріупольських сепаратистів, я бачив, що вони готові стрічати агресора хоч завтра і з короваєм, - каже Олександр Анатолійович. – Та, напевне, ми блискуче виконали свою місію. Багато російськомовних маріупольців підходили і дякували нам за українські вокальні номери. Тому твердо переконаний, що пісня дійсно згуртовує людей, очищає їхні душі, робить життя більш осмисленим, радіснішим і красивішим. А відтак наша українська пісня житиме вічно!

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік