Класи нового корпусу БРЦПО розписує художниця
21.09.2018 6:47:41
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id618

Готується до відкриття новий корпус Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти в Черкаській області. Як ми вже знаємо, він розташований у с. Мокра Калигірка. Наразі проводиться художній розпис класних кімнат майстринею зі Шполянського району Мариною Боровик. Вже можна чітко визначити, який предмет вивчатимуть у тому чи іншому класі, оскільки стіни кабінетів прикрашають відповідні художні композиції. Головною тематикою розпису Марина Олександрівна обрала інтелектуальний розвиток молоді на шляху здобуття професійної освіти.

Художниця не приховує, що ніяких вузів образотворчого мистецтва не закінчувала. Творчий дар до малювання і розпису відчула у 23-річному віці.

- Спочатку спробувала розмалювати свою хату, - каже Марина Боровик. – Потім - сусідам, а згодом посипались замовлення. Зацікавились і місцеві журналісти, вже не раз фото моїх робіт публікували газети. Ніколи навіть не думала, що стану займатися мистецтвом. В якийсь момент захотіла створити образ на стіні – і в мене вийшло. Ще захоплююсь ліпленням.

Сьогодні завдяки директору БРЦПО Станіславові Кошолапу творчий доробок Марини Боровик поповниться образотворчими композиціями на освітянські теми. Під пензлем майстрині білі стіни корпусу оживають, наповнюються глибоким пізнавальним змістом.

Нагадаємо, новий корпус БРЦПО може відкрити свої двері для студентів на День працівників сільського господарства.

«Містечко над Тікичем»

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря