Театр пісні «Джерела», вироби місцевих умільців та три види вареників від БРЦПО
28.09.2018 20:24:35
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id620

Минулої суботи у Мокрій Калигірці відзначили чергову річницю створення ОТГ. Як і торік, готувалися до відзначення іменин громади спільними зусиллями. Села, які увійшли до об’єднаної громади, представили вироби своїх умільців та привезли на свято столи достатку. Також накрили столи достатку і місцеві підприємства та установи. Яких лише смаколиків не навезли в той день до Мокрої Калигірки! Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти в Черкаській області презентував аж три види вареників і торт, який спекли професійні кухарі навчального центру. На фоні українських рушників та інтер’єрів сільської господи столи достатку особливо приваблювали гостей, і сільчан.

Та не менше сподобався об’єднаній громаді театр української пісні «Джерела». А завітали столичні артисти до Мокрої Калигірки завдяки головним спонсорам свята - керівнику соціальних проектів МХП Ірині Ванниковій та депутатові Черкаської обласної ради Олександрові Коваленку. Дякуючи саме Ірині Валеріївні та Олександрові Анатолійовичу наприкінці свята в нічному небі аж на навколишні села розсипалися яскраві феєрверки салютів. Свято вдалося: усі заходи були настільки гармонійно поєднані, що це додавало радості та оптимізму.

Голова Мокрокалигірської громади Вікторія Пипа подякувала всім, хто допомагав їй у організації урочистостей.

«Дякую всім за підтримку в організації такого гарного свята. Дякую працівникам сільської ради, депутатам, членам виконкому і всім небайдужим людям, хто приклав до цього свої зусилля. Дякую нашим селам, які так гарно представили свої вироби. Особливу вдячність висловлюю спонсорам, які забезпечили таке гарне свято, з бюджету не було витрачено жодної копійки. Дякую всім. Молодці. Так тримати», - написала Вікторія Вікторівна у соцмережі.

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря