Медики в Катеринополі заговорили «про це» відкрито
28.09.2018 20:46:15
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id621

26 вересня - Всесвітній день контрацепціі. Вперше за всю історію Катеринопільщини місцеві медики заговорили «про це» відкрито. Запобігання небажаній вагітності - такій дуже болючій і важливій темі були присвячені заходи, організовані цими днями в Катеринополі головним акушер-гінекологом району Ольгою Назаренко. Про це свідчать резонансні пости Ольги Василівни у мережі «Фейсбук».

«Цей тиждень у нашому Катеринопільському районі ми, громадські активісти, медичні працівники районноі лікарні за сприянням Катеринопільськоі РДА, адміністраціі Катеринопільськоі ЦРЛ, БФ «Відкрий своє серце», ТОВ «Фармаско» проводимо акції під лозунгом «Будь який метод контрацепціі – краще, ніж аборт!» – пише у соцмережі Ольга Назаренко. - Розпочавши тиждень контрацепціі, ми, організатори цього заходу, ставимо собі за мету привернути увагу місцевого населення на проблеми незапланованноі вагітності, абортів, соціального сирітства, інфекцій, які передаються статевим шляхом. Наше завдання - допомогти людям репродуктивного віку обрати безпечні методи контрацепціі. Перший та другий день проводили навчання із медичними працівниками (фото на 4 стор.), а також обговорювали за круглим столом у дружній бесіді методи контрацепціі із пацієнтами.

Також ми провели вуличну акцію «Маршрут безпеки». «Зупиняючись» на кожній станціі, надавали бажаючим консультації медичних фахівців, працівників Катеринопільськоі ЦРЛ, працівників кабінету «Довіра», практичного психолога та начальника соціальноі служби для молоді Катеринопільськоі РДА. Активними учасниками акціі були учні старших класів школи №1. Маса запитань від молоді та правильні відповіді на запитання у вікторині приємно вражали! Активісти отримали скромні, але «важливі «подарунки! Дякуємо усім, хто відвідав наш захід. Надіємось,що він був корисним!» - висловлює сподівання Ольга Василівна.

Наразі Ольга Назаренко разом із місцевими медиками продовжує роз’яснювальну роботу серед учнів у школах. В сьогоднішньому номері газета «Містечко над ТІкичем» публікує інтерв`ю з Ольгою Назаренко на тему контрацепції та гармонії стосунків між нашою молоддю.

Принагідно додати, що головний акушер-гінеколог району Ольга Назаренко зовсім недавно повернулася із Польщі, де перебувала на курсах підвищення кваліфікації.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік