Дорога без господаря
08.10.2018 10:32:19
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id622

Вибоїни на під`їзді до Єрок з боку Звенигородки примушують водіїв висловлюватись не вельми делікатно. Ця ділянка розташована неподалік панно з привітанням від Єрківської ОТГ і виходить на міст поблизу ТОВ «Катеринопільський елеватор». До того ж, вона «прикрашає» околицю самих Єрок, де однією з перших в області було створено об’єднану громаду. Здавалось би, навколо новоствореної ОТГ не повинно бути таких доріг. Виявляється, новостворене об`єднання з початковим її фінансуванням і розширеним штатом чиновницького апарату не в праві перейматися станом шляхів, що зовсім поряд.

- Це дорога державного значення, - каже голова Єрківської ОТГ Леонід Польовий. – Ми до неї не маємо відношення, бо перебуває в компетенції обласної адміністрації. В межах населених пунктів громади дороги впорядковано.

Дійсно, в самих Єрках, зокрема, біля адміністративного приміщення ОТГ, дороги, як картинка. Фото їх недавно розмістила у Фейсбуку звенигородська журналістка Алла Слинько: сусідня Звенигородка знайомиться з досягненнями в роботі об’єднаної громади.

Як добиралися зі Звенигородки і чи помітили баюри під колесами, не пишуть. А саме цим шляхом щодня курсують і легковики, і великовагові іномарки, що повертають до ТОВ «Катеринопільський елеватор». Як з`ясувалося, керівництво підприємства зовсім не проти допомогти з фінансуванням для здійснення ремонту. Не одну проїжджу частину на Катеринопільщині вже полагоджено і за підтримки БО «БФ «Урожай-громаді».

«Нині тільки й чути скарги від водіїв. А виною цьому – жахливий стан доріг. Уже не вперше наш фонд допомагає відремонтувати місцеві дороги, аби люди могли без проблем та нарікань їздити у потрібні місця кожного дня. Цього разу займалися ремонтом у селі Розсохуватка Катеринопільського району. Разом із місцевою владою полатали центральну та в’їзну дороги (наш внесок – 71 476 грн)». Про це пише на своїй сторрінці у Фейсбук Благодійна організація «БФ «Урожай – громаді».

Коли ж хто візьметься латати єрківські вибоїни біля Катеринопільського елеватора, невідомо. Заступник голови Катеринопільської РДА Володимир Коваленко каже, що дорога не передана на баланс ОДА, а перебуває у віданні Служби автомобільних доріг України.

- Це дорога державного значення Т-24-11, - говорить Володимир Андрійович. – На наші звернення отримуємо відповідь, що у Служби автомобільних доріг є дороги куди важливіші, на такі у них не вистачає коштів. У всякому разі проїжджа частина розташована біля Єрок і її впорядкуванням (якщо обіцяє підтримку ТОВ «Катеринопільський елеватор») може зайнятися керівництво Єрківської ОТГ.

Складається враження, що вищезгаданий відрізок шляху на під`їзді до Єрок – результат давнього конфлікту між керівництвом Катеринопільської РДА та Єрківської об’єднаної громади. Мабуть, він так і буде зимувати не латаний та розбитий. По вибоїнах і надалі їздитимуть і фури, і легковики, та й самі чиновники на своїх службових автівках. І невідомо, якою ця дорога буде навесні.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік