У БРЦПО відзначили День працівників освіти
08.10.2018 12:08:29
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id623

Свого професійного дня чекають усі педагоги. День вчителя був і залишиться назавжди для кожного вчителя, сивочолого ветерана педагогічної праці, кожної родини радісним всенародним святом. Адже саме на День працівників освіти, що його щороку відзначають у першу неділю жовтня, вчителі щасливі почути щирі слова вдячності на свою адресу не лише від своїх учнів, але й від керівництва. У цей день так приємно приймати букети квітів, заслужені відзнаки, грошові премії та вкотре переконатися, що все добре і вічне посіяне саме вчителем. Ця нива дає щедрі сходи в майбутньому, наші діти ніколи не забувають мудрих настанов свого вчителя, викладача чи майстра і виростають справжніми українцями.

Напередодні професійного свята Дня працівника освіти найщиріші слова вдячності й теплі привітання звучали на адресу педагогів Багатопрофільного регіонального центру професійної освіти в Черкаській області. Силами студентського та педагогічного колективу в актовому залі було організовано святковий концерт. Директор БРЦПО Станіслав Кошолап привітав й відзначив освітян професійного закладу, який очолює вже не один рік. Здобутки БРЦПО під керівництвом Станіслава Васильовича досить вагомі. Покращено матеріально-технічну базу центра, зросла престижність закладу, проведено ремонти приміщень та благоустрій території центра. Та чи не найбільші досягнення директора Станіслава Кошолапа ще попереду. Одне з головних - ремонт і впорядкування нового двохповерхового корпусу, який невдовзі покличе учнів до світлих сучасних класів з новим обладнанням та устаткуванням.

Директор БРЦПО в Черкаській області Станіслав Кошолап у своєму зверненні до колективу побажав усім здоров’я, професійних успіхів на нелегкій педагогічній ниві, злагоди у сім’ях, матеріального достатку. За ініціативи директора для освітян центра у бенкетному залі було накрито святковий стіл. З самого ранку на кухні БРЦПО готували страви кухарі їдальні та професійні майстри виробничого навчання. Ліпили вареники, готували смаженю, голубці, котлети та багато іншої смакоти.

Коли викладачі і майстри збиралися за щедрим столом, зазвучав баян. Незабутня щемлива мелодія «Сонечко встає і шумить трава» повернула педагогів профцентра у дитинство, і бажаючі виспівували незабутню пісню про вчительку та про свої шкільні роки.

На чолі святкового столу - директор БРЦПО в Черкаській області Станіслав Кошолап (справа), заступник директора з навчальної частини Микола Ващенко та методист Інна Онищенко (зліва).

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік