У Сухій Калигірці відкрито дитсадок
12.10.2018 8:39:29
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id624

9 жовтня у жителів с.Суха Калигірка відбулося потрійне свято - це святкування Дня села, Храмового свята Іоана Богослова та відкриття після реконструкції дошкільного навчального закладу "Веселка". У відремонтованому приміщенні тепер справжній оазис добробуту і затишку. Як розповідає староста села Діна Присяжнюк, у селі багато років не було дитсадка і ось нарешті батькам є куди приводити малечу. Сьогодні в дитсадок може ходити 13 дітей.

- Значну допомогу на облаштування дитсадка у Сухій Калигірці надав секретар Черкаської обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко, - додає Діна Віталіївна. – За сприяння Олександра Анатолійовича з обласного бюджету виділено кошти на придбання кухні для нашого дитсадка та медичної сумки для сільського ФАПу. Загалом, Олександр Анатолійович вже не один раз допомагав Сухій Калигірці. Цього разу ще привіз для дитсадка два великі ящики іграшок. Ми вдячні йому за розуміння і підтримку. Вітаємо всім селом із днем народження і бажаємо щастя, здоров`я, успіхів і процвітання.

Того ж дня на своїй сторінці у соцмережі депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександр Коваленко прозвітував перед громадою:

«На запрошення старости села Присяжнюк Д.В. я завітав до сухокалигірчан, щоб розділити радість із ними та привітати їх із святами і з чудовою подією - відкриттям садочка, це стало справжнім святом для дітвори та їх батьків. Щиро побажав тепла і затишку в дитячому садочку, успіхів і перших перемог малечі у здобутті дошкільної освіти та вручив малятам подарунки у вигляді дитячих іграшок».

Варто зазначити, що в сухокалигірській дитячій установі «Веселка» працюватиме завідуюча, 1 вихователь, 1 помічник вихователя, кухар. При потребі дитсадок може вмістити 20 ліжечок. Як говорить староста села Діна Присяжнюк, із державного бюджету на реконструкцію приміщення було виділено понад 600 тисяч гривень.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік