Козацькі розваги і козацька каша
19.10.2018 19:06:04
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id625

«Козацькому роду нема переводу!», в чому ми переконуємось особливо з настанням Покрови, адже саме це потрійне свято нерозривно поєднане зі святом усіх українських чоловіків, нащадків славетного козацтва та наших захисників. У багатьох установах тепер з нагоди Дня захисника України представники сильної половини людства приймають вітання від жіноцтва, з гордістю отримують подарунки та раді чути на свою адресу теплі слова і щирі побажання.

Напередодні Покрови, з нагоди Дня Українського Козацтва у Багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти в Черкаській області пройшли традиційні козацькі ігри з духмяною козацькою кашею, що її готували на вогні просто неба. Це стало незабутньою подією в житті професійного закладу. Молоді козачата, учні центра, змагалися в різних видах спорту, демонстрували майстерність у влучній стрільбі з пневматичної рушниці, показали силу і витривалість у перетягуванні каната та у багатьох інших традиційних «Козацьких забавах».

- Ми виховуємо наших юнаків у кращих козацьких традиціях, з юних літ прививаємо любов до України, – наголосив директор БРЦПО в Черкаській області Станіслав Кошолап. – Наша козацька родина щороку поповнюється новими козачатами, а це означає, що унікальний козацьких дух живий і щодалі міцніє.

І на завершення святкувань поважні козаки та юні козачата Багатопрофільного центра поповнили свої сили запашною козацькою кашею, звареною професійним кухарем навчального закладу Людмилою Погрібною на відкритому вогні (фото внизу). Смакували, як справжні козаки з далекої минувшини.

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря