Свято, коли аматори сцени відпочивають
13.11.2018 19:55:14
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id627

З піднесеним настроєм зустріли Всеукраїнський день працівників культури та майстрів народного мистецтва культосвітні заклади Катеринопільського району.

З цієї нагоди у районному Будинку культури було організовано святкову програму, яку вели учні місцевого ліцею Аміна Стишук та Назарій Куценко. Взагалі, 9 листопада працівників культури Катеринопільщини вітали концертними програмами дитячі колективи.

- Того дня ми просто відпочивали, адже це було наше свято, - каже директор Катеринопільського районного Будинку культури Юлія Пономаренко. – Зазвичай на свята ми працюємо, заздалегідь готуємо концертні програми, постійно репетируємо. І тільки на професійне свято отримуємо змогу насолодитися виступами, адресованими саме нам, артистам, хто більшість свого життя проводить на сцені.

Культпрацівників привітав музичними номерами гурт сопілкарів та скрипалів Катеринопільської музичної школи на чолі з керівниками Наталією Добровольською та Ларисою Погорілою, від місцевої школи №2 порадував виступом дитячий коллектив Ірини Слищенко. Вокальні номери подарували юні співачки Діана Нагорна та Сніжана Шпілька зі школи №1.

Особливого святкового настрою місцевим артистам та завідуючим сільськими клубами Катеринопільщини додав депутат Черкаської обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩИНИ» Олександр Коваленко та директор Розсоховатської філії ТОВ «НВФ «Урожай», депутат районної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Приходько.

- У цьому році ми зустріли наше професійне свято з особливою радістю, укотре відчули, що наша праця гідно оцінена, а наша творчість хвилює людські серця,– додає Юлія Олегівна. - Добрі слова і щирі побажання прихильників зігрівали душу. Особливого шарму додавали вітання секретаря Черкаської обласної організації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександра Коваленка та голови фракції в районній раді від ЧЕРКАЩАН» Сергія Приходька. Як постійні наші спонсори вони вручили кожному сільському завклубові та найкращим творчим колективам грошові премії. Разом зі щирими теплими словами поздоровлень отримувати винагороди було дійсно приємно, думаю, такі хвилини назавжди залишаться у памяті кожного аматора сцени. У свою чергу працівники культурних закладів району висловлюють глибоку вдячність нашим меценатам від «ЧЕРКАЩАН», які сприяють культурному розвиткові району, додають нам натхнення, турбуючись про кожного культпрацівника зокрема.

Лідер «ЧЕРКАЩАН» Олександр Коваленко побажав аматорам районної та сільських сцен Катеринопільщини оптимізму, нових шанувальників, невичерпної творчої енергії, міцного здоров`я, сімейного благополуччя, глядацьких симпатій та дружних оплесків.

- Ми, «ЧЕРКАЩАНИ», з радістю підтримуємо музичні колективи та вокальні гурти, допомагаємо реалізуватися юним обдаруванням, сприяємо творчій діяльності сільських клубів. Адже талантів на Катеринопільщині чимало, потрібно лише допомогти їм повірити у свої можливості, - зазначає Олександр Анатолійович.

Привітали аматорів сцени також заступник голови Катеринопільської РДА Ольга Шарига, начальник відділу культури Вікторія Цехмістренко, від районної та дитячої бібліотек поздоровили колег Любов Приємська та Діна Вишня.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік