Навчаються в БРЦПО, а працюють по всій Україні
16.11.2018 13:01:45
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id628

Навчаючись у Багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти в Черкаській області, який зосереджено у Мокрій Калигірці, вчорашні випускники шкіл не просто опановують ази майбутньої професії. Молодь проживає тут найкращі роки, насичені незабутніми враженнями, знайомствами з досвідченими педагогами. У відомому селі на Катеринопільщині, де однією з перших створено об`єднану територіальну громаду, як то кажуть, кожному є місце під сонцем. Тут живуть працьовиті і по-сільському заможні люди з відкритими серцями.

Тут є робота для кожного, хто бажає працювати. Насичена інфраструктура села, підприємства, організації надають жителям громади можливість вибирати, де реалізуватися сповна. Немає тут проблеми і в здобутті професійної освіти, адже саме на базі БРЦПО можна вивчитися на водія, тракториста, електрозварювальника, кухаря-кондитера, продавця-обліковця, а також отримати диплом багатьох інших професій.

- Випускники БРЦПО працюють не лише в Мокрій Калигірці, а й по всій Україні, - каже директор БРЦПО в Черкаській області Станіслав Кошолап. – Бажаючі надалі підвищувати професійний рівень, за направленням центра успішно вступають у вузи.

А поки кваліфіковані викладачі БРЦПО проводять уроки по засвоєнню теоретичного курсу, майстри виробничого навчання дійсно навчають професійній майстерності. Наприклад, майбутні кухарі-кондитери (на фото) під керівництвом майстрів Людмили Погрібної та Лариси Шпак створюють справжні кулінарні шедеври. Українські національні страви, пиріжки, тістечка, соуси, сиропи – все це тут і вариться, і печеться з неймовірними пахощами, а потім вражає привабливим аппетитним виглядом і неперевершеним смаком.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік