Дорога тепер має господаря
16.11.2018 13:16:56
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id629

Днями на сайті Катеринопільської райдержадміністрації опубліковано подяку Генеральному директору ТОВ “Катеринопільський елеватор” Олександрові Жукотанському за ремонт дороги на під`їзді до залізничного мосту у напрямку від села Стебне до смт. Єрки.

В інформації зазначено:

«Катеринопільська районна державна адміністрація висловлює вдячністть Генеральному директору ТОВ “Катеринопільський елеватор” Жукотанському Олександру Васильовичу за реалізацію соціальної ініціативи з проведення ямкового ремонту на територіальній дорозі державного значення Т-24-11 Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка в сумі 300,0 тис.гривень, виконаних підрядною організацією філія “Звенигородський ДЕД” ДП “Черкаський облавтодор” ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України”.

Зазначена ділянка дороги є власністю ВАТ “ДАК “Автомобільні дороги України”, ремонт якої повинен проводитися за рахунок Дорожнього фонду Державного бюджету України. Проте, в 2018 році на ремонт та утримання дороги Т-24-11 Звенигородка-Катеринопіль-Тальне-Маньківка державні кошти не виділялися. Ділянка від смт Єрки Катеринопільського району до с. Стебне Звенигородського району потребувала термінового ремонту. Завдячуючи фінансовій підтримці ТОВ “Катеринопільський елеватор”, в особі Жукотанського О.В., безпечний рух на автодорозі для жителів та гостей району гарантовано».

Нагадаємо, дещо раніше сайт mistecko.ck.ua виступив з інформацією «Дорога без господаря», де розповідалося про незадовільний стан проїжджої частини на під`їзді до смт. Єрок з боку Звенигородки. Новостворена Єрківська громада «відхрестилася» від цього відрізку шляху, переконуючи, що то «дорога державного значення». ТОВ «Катеринопільський елеватор», чиї фури, напевне, найбільш активно курсують цим маршрутом, зрештою виділив кошти на ямковий ремонт. Виходить, у такого важливого для всіх відрізку шляху державного значення з`явився новий господар.

"Містечко над Тікичем"

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря