Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
17.11.2018 19:05:52
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id630

Комунальним підприємством «Катеринопільське селищне житлово-комунальне підприємство» нещодавно отримано новенький трактор «BELARUS». Придбати для комунгоспу нову техніку великою мірою допоміг депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко. Більш як третину коштів за його сприяння було виділено з обласного бюджету, решту оплатила Катеринопільська селищна рада з місцевого.

Ясна річ, для Катеринополя це просто універсальна техніка, тепер є впевненість, що зимові перемети для жителів містечка не такі страшні. Та з допомогою нового трактора можна буде працювати не лише на розчистці снігових заметів, але й здійснювати багато інших видів робіт, оскільки трактор оснащено потрібним для цього навісним обладнанням.

- Кошти, що їх спрямували на придбання трактора, мали поділити на п`ять районів, - каже директор комунального підприємства «КС ЖКГ» Петро Підгірний. – Олександр Анатолійович потурбувався, щоб гроші виділили саме Катеринополю. Зараз до трактора вже прилаштовано навісне обладнання для розчистки снігу та посипання доріг протиожеледною сумішшю. Є навісне обладнання і для літніх робіт: косарка та навантажувач. Тепер маємо можливість працювати і за межами селища, якщо будуть такі замовлення.

Варто зазначити, що саме завдяки сприянню депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка КП «КС ЖКГ» поповнюється необхідною технікою щороку. Торік було придбано новий контейнеровоз для прибирання і транспортування сміття.

Читайте також:
Лелеча доля з вулиці Озірної
Катеринопільські новини коротко
Гроші на апарат штучної вентиляції легень збирали «толокою»
Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
«Катеринопільський райавтодор» відійшов до Шполи. Хто винен?
“Чому замерзла Сміла”
Новий «Бєларус» готовий для розчистки доріг
Дорога тепер має господаря