Диво в Шостаківському НВК – інтерактивна дошка
21.11.2018 9:13:26
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id633

Диво для Шостаківського НВК - придбана інтерактивна дошка, або ще, як кажуть, великий смартфон на стіні. Справедливо вважати, що сільські школи нічим не гірші за опорні в громадах і райцентрах, оскільки також потребують запровадження сучасних технологій. Тому директор Шостаківського НВК Тамара Калінічук, як завжди, до депутата Черкаської обласної ради і колишнього випускника Шостаківської восьмирічки Олександра Коваленка з проханням посприяти зверталася заздалегідь.

І вручаючи 1 вересня рідному навчальному закладу сертифікат на 24 тисячі гривень, депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко вже знав призначення спонсорських коштів від ВО «ЧЕРКАЩАНИ». Завдяки допомозі депутата згодом і було здійснено довгожданну мрію педагогічного та учнівського колективу сільської школи.

Відчувається, з яким захопленням написала про це на своїй сторінці у Фейсбуку Тамара Володимирівна:

"ФАНТАСТИКА!!!" - сказали б учителі ще років п'ять тому, почувши про інтерактивну дошку, на якій можна писати навіть пальцями, змінити колір маркера на червоний та редагувати написане без крейди, демонструвати відео, користуватися інформацією інтернету онлайн, виконувати безліч інших операцій... Тепер таке диво є у Шостаківському НВК!!! Це чудовий помічник сучасного вчителя НУШ, який іде в ногу з часом».

Як з`ясувалося, відразу виникла потреба у придбанні для інтерактивної дошки відеопроектора. Не вистачало коштів – і директор Шостаківського НВК Тамара Калінічук знову звернулась за допомогою до Олександра Коваленка. Олександр Анатолійович, як завжди, не відмовив, додав до зібраної суми своїх 6 тисяч. Тепер і педагоги, і вчителі просто в захваті. Інтерактивну дошку встановили у кабінеті для початкових класів, однак керівниця Шостаківського НВК переконана, що така необхідна в сучасному навчальному процесі річ повинна бути в кожному класі.

Від імені вихованців НВК, батьків та педагогічного колективу Тамара Володимирівна подякувала в соцмережах депутатові обласної ради Олександрові Коваленку, а також іншим спонсорам, які надали свій посильний вклад для придбання і оснащення інтерактивної дошки. Окрема вдячність за доставку покупки до школи - Олександрові Шевченку.

«Шановні Олександре Анатолійовичу Коваленко, Ірино Валеріївно Ванникова, Катерино Сидорівно Лагута, ми безмежно вдячні вам за те, що ви здійснили нашу мрію!!! Дякуємо Олександрові Шевченку за доставку дошки до школи», - відзначила всіх Тамара Володимирівна.

Містечко над Тікичем

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік