Разом з кабельним у Катеринополі може відродитися і телебачення
02.12.2018 19:15:36
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id634

Не будемо забігати наперед, щоб, як то кажуть, не зурочити, але так хочеться вірити, що Катеринопіль має всі шанси відродити місцеве телебачення. Справа в тому, що віднедавна в нашому містечку назріла серйозна проблема з кабельним телебаченням. Про це нещодавно інформував сайт «Вісті Черкащини».

"Шановні абоненти кабельного телебачення! У понеділок 19 листопада обленерго грозить о 8 годині ранку прийти відключати кабельне телебачення. Тому запрошуємо всіх прийти до офісу для вирішення даної проблеми", − звернувся до містян через "Фейсбук" один із користувачів Костянтин Лисак.

Користувачі неабияк стурбовані таким поворотом справи.

− Енергетики хочуть, щоб за користування електроопорами їм сплачували десь 6000 гривень на місяць. У підприємства таких коштів нема. Отже, з листопада ми вже згодились на підвищення абонплати з 50 до 70 гривень. Однак потрібно ще й борги повернути з квітня. А це значить, що нам ще можуть нарахувати до сплати по 140 гривень. Все це б’є в основному по найбідніших прошарках населення, адже кабельним користуються здебільшого пенсіонери, які не можуть собі дозволити підключити супутникове телебачення за 2 500. Важко при пенсії 1500 гривень зібрати таку суму, тим більше, що потрібно ще на лікування і комунальні витрачатись, − скаржиться Марія Самбор.

Журналісти зателефонували з цього приводу до керівника Катеринопільського підрозділу ПАТ "Черкасиобленерго" Валерія Ткаченка, поцікавились, як вирішилась ситуація і в чому полягає проблема.

− Власник місцевої кабельної мережі заборгував нам плату за користування опорами, − пояснив Валерій Васильович. − Сума накопичилась чимала. Наразі вирішення проблеми відтерміновано. Якщо з боргами перед обленерго розрахуються або домовляться про схему їх погашення, то, думаю, проблема вичерпається, а ні, то ми будемо змушені розпочати демонтаж кабельної мережі. Послуга надається, тож вона повинна бути оплачена.

Так сталося, що навесні цього року власник катеринопільської кабельної мережі, який прийняв її свого часу ще від Володимира Гелетка, на жаль, помер. Відповідальність за долю кабельного лягла на плечі його синів, які проживають у м. Звенигородка. Борги накопичувались через бюрократичну тяганину, пов’язану зі зміною власника та переоформленням документів.

Наразі спадкоємці кабельного в Катеринополі не поспішають з коментарями.

- Побачимо як ми далі вийдемо з даної ситуації, тоді надамо інформацію, - сказав журналісту «Містечка над Тікичем» один із синів покійного власника. Імені і прізвища поки-що не називає.

Користувачі звернулися за допомогою до депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка. Бути чи не бути кабельному телебаченню в Катеринополі – це питання Олександр Коваленко взявся вирішувати на обласному рівні. Перемовини з першими особами області не закінчені, але вже початкові кроки депутата на шляху до вирішення цієї проблеми дають результат.

«Поки кабельне телебачення не відключено, - пише Олександр Коваленко у «Фейсбук». - Власником кабельного телебачення є громадська організація , тому є складнощі через бюрократичну тяганину для укладання договору, боргів власника каб. тел. перед Обл енерго не існує . Абонентна плата користувачам за минулі місяці підніматись не буде», - переконує депутат обласної ради.

Та заради збереження кабельної мережі в Катеринополі користувачі готові платити більше. У містечку нараховують близько 350 абонентів.

Відома катеринопільчанка Анна Шикша адресує Олександрові Коваленку вдячні слова:

"Дякую депутату за сприяння у вирішенні питання. Разом з тим, адміністрація громадської організації повідомляє, що з листопада поточного року абонентська плата становитиме 70 грн.", - написала Анна Григорівна у своєму коментарі

На оптимістичній ноті хочеться все ж висловити сподівання, що разом з кабельним у Катеринополі відродиться і місцеве телебачення, яке на цій мережі виходило в ефір з десяток років тому.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік