Ірина Ванникова подарувала БРЦПО ноутбук
05.12.2018 16:29:42
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id635

Керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова днями побувала в Багатопрофільному регіональному центрі професійної освіти в Черкаській області. Відомо, що центр зосереджено в с. Мокра Калигірка з філіями у Шполі та Ватутіному. Ірина Валеріївна зустрілася з директором професійного закладу Станіславом Кошолапом. Між ними відбулася конструктивна розмова.

Пост Ірини Ванникової у Фейсбук сповнений позитивних вражень про БРЦПО, зокрема, про його новий корпус.

«У селі Мокра Калигірка функціонує багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області, яким керує Станіслав Кошолап. Директор провів для мене невеличку екскурсію та показав новий навчальний корпус, зведений за кошти обласного бюджету.

Вразили просторі, теплі, чисті та охайні класи з енергозберігаючими вікнами. Одразу видно, що тут все зроблено з душею та мудрістю, адже навіть опалення закладу здійснюють завдяки котельні на твердому паливі. Самі навчальні кабінети оснащені мультимедійними дошками та всім необхідним інвентарем, аби вихованці в майбутньому дійсно стали висококласними спеціалістами своєї справи.

Також приємно здивував задум пана Станіслава тематично оформити класи фізики, хімії та іноземних мов. У таких умовах навчання дійсно стає цікавим. Аби підтримати заклад і його вихованців у напрямку інновацій, вручила директорові ноутбук та побажала успіхів у вихованні майбутніх спеціалістів», - написала Ірина Ванникова на своїй сторінці у Фейсбук.

Незважаючи на оснащення навчальних кабінетів новими меблями та сучасним обладнанням, комп’ютерний клас основного корпусу повністю потребує оснащення комп’ютерами нового покоління. Педагогічний та учнівський колективи БРЦПО вдячні Ірині Ванниковій за її посильний вклад у вирішення цієї гострої проблеми.

Крім цього, із великим задоволенням Ірина Ванникова завітала на дитячий ранок, приурочений Міжнародному дню людей із інвалідністю та 15-й річниці відкриття Катеринопільського відділення денного догляду для дітей із інвалідністю. Прибувши до вихованців цього закладу разом із депутатом Черкаської обласної ради Олександром Коваленком, Ванникова була неймовірно вражена святом, на якому панували доброта, турбота та любов. Цими враженнями вона також ділиться на своїй сторінці у Фейсбук.

«Депутат облради Олександр Коваленко вручив керівництву центру сертифікат на придбання такої необхідної для них швейної машинки. Відгукнувшись на прохання педагогічного колективу, Ірина Ванникова подарувала вихованцям дві спеціалізовані парти-трансформери. Меценати упевнені, що тепер діткам на візочках буде максимально зручно навчатися та розвиватись. А головне, вони щодня мають відчувати турботу та небайдужість суспільства», - йдеть у пості.

На знімках: (вгорі) керівник соціальних проектів МХП Ірина Ванникова та директор БРЦПО в Черкаській області Станіслав Кошолап під час зустрічі, (в центрі) Олександр Коваленко завітав до дітей з обмеженими можливостями з цінним подарунком.

"Містечко над Тікичем"

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік