Катеринопільські новини коротко
14.12.2018 8:03:21
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id637

У понеділок відбудеться відкриття нового корпусу Багатопрофільного регіонального центра професійної освіти в Черкаській області. Урочистості відбудуться в с. Мокра Калигірка, де зосереджено навчальний заклад. Оновлене приміщення, нові меблі, новітнє сучасне обладнання – лише вчора студенти могли про таке лише мріяти. З наступного тижня ця мрія стане реальністю.

***

Із хати жительки села Шостакового злодії винесли чималу суму, за неофіційними даними, 70 тисяч гривень. Кажуть, заговорили, забалакали, а тим часом по хаті шастали та знайшли бабину схованку. Літня жінка проживає одна, діти в селі мають свої будинки. Сільський голова Микола Піщаний сумнівається, що старенька назбирала таку суму, каже, що пенсіонерка постійно допомагала дітям.

Пошуками грабіжників займається Катеринопільська поліція. Поки-що ні грошей, ні зловмисників не знайшли.

***

Днями у Катеринополі горіло кафе «Шинок. Студінка». Це занепокоїло замовників поминальних обідів, яких запевнили, що кухня працюватиме. Частково вигоріла автомийка. У день пожежі відвідувачів до приміщення не впускали. За чутками, це міг бути навмисний підпал. Власник кафе Андрій Штепа категорично це заперечує, як і можливість нездорової конкуренції. Офіційний висновок - замикання електропроводки.

Наразі всередині приміщення проводиться ремонт, але кажуть, що відвідувачі вже можуть попити кави чи замовити обід. До речі, кафе "Шинок. Студінка", побудований у стилі "ретро" ще Володимиром Гелетком, сьогодні вважається одним із найпопулярніших у Катеринополі підприємств громадського харчування.

Читайте також:
Лелеку випустили до його гнізда
І ВЕСЕЛА, І ЗАВЗЯТА
Дві тисячі тюльпанів від Олександра Коваленка та Сергія Приходька
Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»
«Екодовкілля – в громади». У Черкасах представники двох регіонів говорили про співпрацю із потужним агрохолдингом
Верховна Рада – для освітян
На екологію, спецтехніку та охорону здоров`я
«ЧЕРКАЩАНИ» не забувають своїх Героїв
Вітати катеринопільське жіноцтво приїдуть брати Томіленки
Анатолій Підгорний: НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ