Катеринопільські новини коротко
14.12.2018 8:03:21
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id637

У понеділок відбудеться відкриття нового корпусу Багатопрофільного регіонального центра професійної освіти в Черкаській області. Урочистості відбудуться в с. Мокра Калигірка, де зосереджено навчальний заклад. Оновлене приміщення, нові меблі, новітнє сучасне обладнання – лише вчора студенти могли про таке лише мріяти. З наступного тижня ця мрія стане реальністю.

***

Із хати жительки села Шостакового злодії винесли чималу суму, за неофіційними даними, 70 тисяч гривень. Кажуть, заговорили, забалакали, а тим часом по хаті шастали та знайшли бабину схованку. Літня жінка проживає одна, діти в селі мають свої будинки. Сільський голова Микола Піщаний сумнівається, що старенька назбирала таку суму, каже, що пенсіонерка постійно допомагала дітям.

Пошуками грабіжників займається Катеринопільська поліція. Поки-що ні грошей, ні зловмисників не знайшли.

***

Днями у Катеринополі горіло кафе «Шинок. Студінка». Це занепокоїло замовників поминальних обідів, яких запевнили, що кухня працюватиме. Частково вигоріла автомийка. У день пожежі відвідувачів до приміщення не впускали. За чутками, це міг бути навмисний підпал. Власник кафе Андрій Штепа категорично це заперечує, як і можливість нездорової конкуренції. Офіційний висновок - замикання електропроводки.

Наразі всередині приміщення проводиться ремонт, але кажуть, що відвідувачі вже можуть попити кави чи замовити обід. До речі, кафе "Шинок. Студінка", побудований у стилі "ретро" ще Володимиром Гелетком, сьогодні вважається одним із найпопулярніших у Катеринополі підприємств громадського харчування.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!