На Миколая «ЧЕРКАЩАНИ» подарували дітям більше 700 подарунків
25.12.2018 19:06:31
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id640

Зимові свята «Савки-Варки» неодмінно стоять на порозі Миколиного дня, або Святого Миколая. Всі ми знаємо, що Чудотворця з найбільшим нетерпінням чекають діти. Багато з наших малюків, особливо дошкільнят, разом з турботливими батьками пишуть листи Миколаю. І Чудотворець зусиллями тат, мам, бабусь та дідусів неодмінно виконує дитячі бажання. Щороку наші діти чекають гостинців під подушками від дідуся Миколая.

Нещодавно для малюків депутати та представники від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» творили солодкі сюрпризи. Вони роздавали дітям найсмачніший подарунок передноворіччя - пакунки з солодощами від Святого Миколая. Депутати та представники саме політичного об`єднання «ЧЕРКАЩАНИ» уподобилися Миколі Чудотворцю і вручили малечі 736 пакунків з цукерками та печивом.

Зокрема, у Розсоховатці та Новоселиці роздавав малюкам пакунки депутат Катеринопільської райради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Сергій Приходько. Разом з депутатом Черкаської обласної ради Олександром Коваленком Сергій Мусійович завітав з подарунками і в катеринопільські дошкільні заклади «Казка» та «Сонечко», а також до районного реабілітаційного центру для дітей з обмеженими можливостями ( на фото вгорі).

День святого Миколая завжди настає у передчутті чогось прекрасного та дивовижного. Подарунки від святого Миколая завжди залишають почуття казки та чудові спогади з дитинства.

Напевне також із нетерпінням чекали на «ЧЕРКАЩАН» діти й інших населених пунктів Катеринопільщини. До пальчиківських малюків приїздив з пакунками від Святого Миколая депутат райради Михайло Онуфрієнко, до ямпільських – депутат Катеринопільської селищної ради Ігор Качуровський.

Депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Микола Вовкотруб та Галина Янковенко завітали з подарунками в дитсадки сіл Гуляйполе, Шостакове та Бродецьке (фото внизу). «ЧЕРКАЩАНИН» Олександр Гордієнко привіз пакунки від Святого Миколая діткам Петраківки, Гончарихи та Лисичої Балки, а його колега Володимир Андрущенко порадував гостинцями малюків сіл Радчихи, Вербовця та Кайтанівки.

Солодкі мрії вікнинських, ступичнянських та киселівських дошкільнят перетворив на реальність секретар Катеринопільської райорганізації ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Віктор Куцерук. А мокрокалигірську та сухокалигірську малечу цукерками й печивом від Святого Миколая пригостила помічник-консультант депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка Ніна Бабушко.

Свято подарунків від Миколая було організоване за ініціативи та спонсорської підтримки секретаря ЧОО ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександра Коваленка.

«Містечко над Тікичем»

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!