Депутат рятує сільську пошту від оптимізації
26.12.2018 8:29:54
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id641

У якому плачевному стані опинилися сільські відділення поштового зв’язку, ми дізнаємося останнім часом із засобів масової інформації. Не оминула смуга оптимізацій і сільські відділення на Катеринопільщині. У багатьох селах пресу вже привозять прямо в сільські ради чи новоспечені «поштові пункти», бо донести до людей нема кому: листоноші за мізерну плату працювати не бажають.

Така доля спіткала б і Шостаківське поштове відділення, якби стурбовані жителі села та катеринопільські поштарі не звернулися до депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка за допомогою. Олександр Анатолійович не лише погодився доплачувати шостаківській листоноші до заробітної плати, щоб остання залишалася гідною, а село не втратило своє поштове відділення. Варто знати, що депутат передплатив за власний кошт солідну кількість газет і журналів як для райцентра, так і для жителів рідного села Шостакове.

«Містечко над Тікичем»

Спасибі, що врятували пошту

Коли в селі стали говорити, що закривають поштове відділення, ми дуже переживали, все міркували, як зарадити цій біді. Розуміли, що, коли не буде в нашому селі пошти, то ми, літні люди, взагалі перестанемо навіть листоношу виглядати, а що вже й казати про те, щоб свіжі газети почитати.

Тоді ми звернулися до депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка і попросили зарадити біді. Олександр Анатолійович, а колись просто наш учень Сашко, з усією серйозністю взявся за порятунок поштового зв’язку у своєму рідному селі Шостаковому. Сказав, що сам доплачуватиме працівникам пошти, аби лише не покидали роботи через низькі зарплати. Тепер у нас пошта працює за зручним графіком - два дні на тиждень, є куди прийти оплатити компослуги та й просто зустрітися і побалакати з людьми. Листоноші і надалі ходять до кожного двору зі свіжими газетами і журналами, доставляють пенсії. Дякуючи нашому учневі і депутату Олександрові Коваленку вдалося таки зберегти у нашому селі поштове відділення.

Спасибі Вам, Олександре Анатолійовичу!

Василь Данилович та Ніна Олексіївна Мізецькі,

ветерани педагогічної праці,

пенсіонери.

с. Шостакове.

Читайте також:
Лелеку випустили до його гнізда
І ВЕСЕЛА, І ЗАВЗЯТА
Дві тисячі тюльпанів від Олександра Коваленка та Сергія Приходька
Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»
«Екодовкілля – в громади». У Черкасах представники двох регіонів говорили про співпрацю із потужним агрохолдингом
Верховна Рада – для освітян
На екологію, спецтехніку та охорону здоров`я
«ЧЕРКАЩАНИ» не забувають своїх Героїв
Вітати катеринопільське жіноцтво приїдуть брати Томіленки
Анатолій Підгорний: НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ