З Новим роком та Різдвом Христовим!
01.01.2019 9:26:24
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id642

Шановні жителі

Катеринопільського району!

Від усього серця вітаю усіх вас з Новим 2019 роком та Різдвом Христовим! Рік, що минає дарував нам радість зустрічей та відкриттів, перемоги, та були в ньому й складнощі та біль втрат.

Новий Рік – це свято, якого ми чекаємо з трепетом й зустрічаємо зі світлими почуттями й добрими сподіваннями. Він символізує оновлення і ми, підбиваючи підсумки, будуємо нові плани й заглядаємо в рік прийдешній. Тож вірю, що впродовж наступного року ми разом з вами зможемо зробити все, щоб наш добробут міцнів, район розвивався, ставав надійною домівкою для нас та наших дітей та онуків.

Напередодні Нового року прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Нехай же усе, що ви загадаєте у новорічну ніч, здійсниться вже у найближчому майбутньому. Нехай принесе Новий рік у кожну сім`ю здоров`я та благополуччя, спокій та гармонію.

Депутат Черкаської обласної ради

Олександр Коваленко.

Шановні тальнівчани!

Щиро вітаю з Новим роком та Різдвом Христовим! Нехай прийдешній 2019 рік стане для нас часом, у якому Україна стане на шлях процвітання та економічного зростання, в якому кращі сини та дочки українського народу перестануть гинути на сході нашої держави. Нехай здоровими та щасливими будуть ваші діти та батьки! Божого благословення вам, вашим сім’ям та родинам.

2019 — рік народного волевиявлення, і на виборах нам потрібно прийняти надзвичайно виважені, мудрі рішення. Від нашого критичного мислення, здатності аналізувати вчинки, залежить, яким буде наше життя, чи влада стане нарешті українською. Вірю, що ми здатні згуртуватися заради кращого майбутнього України.

Дякую всім небайдужим містянам, хто плідно працював, був активним й ініціативним, відгукувався на прохання й долучався до всіх добрих справ. Своєю ініціативою ви робили все, щоб життя у нашому місті ставало кращим.

Бажаю миру, натхнення, успіху та професійного зростання. Нехай у вашому житті панують любов і щастя, здоров’я і добробут, радість та порозуміння.

Депутат Черкаської обласної ради

Анатолій Підгірний.

Дорогі друзі, шановні колеги!

Щиро вітаю Вас і з Новим роком та Різдвом Христовим! Зимові святкування – це дивовижна пора, завжди хвилююча і радісна. У ці дні прийнято загадувати бажання і вірити, що вони обов’язково здійсняться. Навіть у дорослому віці ми продовжуємо сподіватися на диво. Тільки казку вже створюємо власними силами, самі стаємо добрими чарівниками для своїх близьких, для дітей та онуків.

Рік, який відходить в історію, був щедрим на події, наповнений глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей та відкриттів, здобутків і досягнень, збагатив професійним і життєвим досвідом. Але головні перемоги ще попереду! Адже рік закінчується, щоб розпочатися знову, щоб продовжити почате, щоб досягти намічених висот. У кожного з нас своя Говерла і свій Еверест. Щоб підкорити їх, потрібні підтримка друзів та близьких, міцне здоров’я та витримка.

Тож щиро бажаю Вам, щоб поряд завжди були надійні люди, а в серці жили віра, надія й любов! Зичу родинного щастя, достатку і добробуту, затишку і тепла, здійснення бажань! Успіхів та міцного здоров’я на довгі роки!

Директор ТОВ «НВФ «Урожай»

Олександр Воскобойнік

Шановні жителі Мокрої Калигірки, учнівський та педагогічний колективи Багатопрофільного регіонального центра професійної освіти!

Прийміть найщиріші вітання з Новим роком та Різдвом Христовим. Рік, який пройшов, приніс нам з вами нові враження, безцінний досвід, важливі результати та помітні професійні здобутки. Дякуємо всім, хто долучався до цього. Бажаємо всім нам у 2019 році добра, радості, миру!

Бажаємо, щоб позитивні зміни у житті нашої країни зміцнили нашу волю до розвитку та благополуччя. Нехай Різдвяна зоря запалить у наших серцях вогонь віри та любові, радості та невичерпної енергії! З Новим роком та Різдвом Христовим!

Директор БРЦПО

в Черкаській області

Станіслав Кошолап,

с. Мокра Калигірка Катеринопільського району

Читайте також:
Лелеку випустили до його гнізда
І ВЕСЕЛА, І ЗАВЗЯТА
Дві тисячі тюльпанів від Олександра Коваленка та Сергія Приходька
Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»
«Екодовкілля – в громади». У Черкасах представники двох регіонів говорили про співпрацю із потужним агрохолдингом
Верховна Рада – для освітян
На екологію, спецтехніку та охорону здоров`я
«ЧЕРКАЩАНИ» не забувають своїх Героїв
Вітати катеринопільське жіноцтво приїдуть брати Томіленки
Анатолій Підгорний: НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ