Веселих свят та щасливого Різдва!
01.01.2019 9:37:23
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id643

Напередодні Нового року представники ВО "ЧЕРКАЩАНИ", за сприяння депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка привітали дві родини, які дали родинне тепло і прихисток дітям сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування і дітям з інвалідністю. Це сім'я Майї та Миколи Перкіних з с.Петраківки Катеринопільського району, яка оточила любов'ю і дарує родинний затишок 8 прийомним дітям.

Приємно спостерігати за доглянутими і усміхненними дітьми цієї родини. З радістю бажаємо Анастасії, Каріні, Ульяні, Богдану, Миколі, Максиму, Ярославу і Олегу прихильності долі і здійснення найзаповітніших мрій. А їхнім прийомним батькам Майї Євгеніївні та Миколі Миколайовичу дякуємо за їх чуйність і доброту. Для піднесення їм новорічного настрою передали новорічні подарунки .

Не залишили без новорічного подарунка і Богдана Панькова із с.Стійкове. На долю цього ще маленького хлопчика вже випали великі випробування з жахіттями війни. Дитина залишилась без батьківського піклування. Опікуном для маленького переселенця зі Сходу стала його бабуся Валентина Анатоліївна, яка дуже вболіває за долю Богданчика.

Катеринопільська РО ВО"ЧЕРКАЩАНИ" щиро вітає ці сім'ї з Новим роком і Різдвом Христовим і бажає веселих свят і щасливого Різдва!

Читайте також:
Лелеку випустили до його гнізда
І ВЕСЕЛА, І ЗАВЗЯТА
Дві тисячі тюльпанів від Олександра Коваленка та Сергія Приходька
Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»
«Екодовкілля – в громади». У Черкасах представники двох регіонів говорили про співпрацю із потужним агрохолдингом
Верховна Рада – для освітян
На екологію, спецтехніку та охорону здоров`я
«ЧЕРКАЩАНИ» не забувають своїх Героїв
Вітати катеринопільське жіноцтво приїдуть брати Томіленки
Анатолій Підгорний: НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ