Веселих свят та щасливого Різдва!
01.01.2019 9:37:23
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id643

Напередодні Нового року представники ВО "ЧЕРКАЩАНИ", за сприяння депутата Черкаської обласної ради Олександра Коваленка привітали дві родини, які дали родинне тепло і прихисток дітям сиротам, дітям позбавленим батьківського піклування і дітям з інвалідністю. Це сім'я Майї та Миколи Перкіних з с.Петраківки Катеринопільського району, яка оточила любов'ю і дарує родинний затишок 8 прийомним дітям.

Приємно спостерігати за доглянутими і усміхненними дітьми цієї родини. З радістю бажаємо Анастасії, Каріні, Ульяні, Богдану, Миколі, Максиму, Ярославу і Олегу прихильності долі і здійснення найзаповітніших мрій. А їхнім прийомним батькам Майї Євгеніївні та Миколі Миколайовичу дякуємо за їх чуйність і доброту. Для піднесення їм новорічного настрою передали новорічні подарунки .

Не залишили без новорічного подарунка і Богдана Панькова із с.Стійкове. На долю цього ще маленького хлопчика вже випали великі випробування з жахіттями війни. Дитина залишилась без батьківського піклування. Опікуном для маленького переселенця зі Сходу стала його бабуся Валентина Анатоліївна, яка дуже вболіває за долю Богданчика.

Катеринопільська РО ВО"ЧЕРКАЩАНИ" щиро вітає ці сім'ї з Новим роком і Різдвом Христовим і бажає веселих свят і щасливого Різдва!

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!