Родина одиноких людей завжди рада гостям
01.01.2019 17:05:41
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id644

Людині набагато легше живеться, коли вона має сім’ю. Та іноді доля розпоряджається по-іншому і на схилі років її єдиною родиною стають такі ж одинокі люди.

Напередодні Нового року Анатолій Підгорний, депутат Черкаської обласної ради та Олександр Гижко, депутат Тальнівської міської ради від ВО "ЧЕРКАЩАНИ" завітали до відділення стаціонарного догляду Тальнівського районного територіального центру соціального обслуговування. На зустріч всі бажаючі зібралися у холі у зворушливій та доброзичливій атмосфері.

Анатолій Вікторович та Олександр Миколайович поспілкувалися з працівниками та підопічними закладу щодо проблем, які виникають, ознайомилися з його роботою. Привітали з Новорічними святами та передали цукерки і мандарини до святкового столу.

А ще познайомилися з цікавими людьми. Це Світлана Касьянова, яка виросла в дитбудинку, а згодом переїхала до с.Романівки, у молодості - депутат Дарницької районної ради м.Києва, Розповідає, як не хотіла сюди їхати. Тепер впевнена, що такі заклади необхідно розвивати, вони дуже потрібні одиноким людям, які не можуть себе обійти. Жінка дякує чуйному персоналу. Навіть борщ тут пахне, як у дитинстві, у дитбудинку.

Олександра Іванівна Вахоцька колись працювала учителем, а згодом і директором школи у с.Лісовому, виховала не одне покоління учнів. Має 91 рік, постійно читає, слідкує за новинами. Тут також її поважають. Адже колишніх учителів не буває.

Вразив гостей віртуозною грою на баяні Борис Воловіков. Як тільки він взяв до рук інструмент, так одразу у всіх піднявся настрій і захотілося танцювати. Здавалося, що навіть іграшки з ялинки підморгують присутнім, мовляв, новорічне свято почалося.

Господарі цього дому були щиро раді гостям.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!