Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
05.01.2019 15:57:15
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id645

Напередодні Нового року мрії збуваються. У цьому переконалася жителька села Глибочок Галина Загородня, коли Анатолій Підгорний, керівник районної організації ВО "ЧЕРКАЩАНИ", депутат Черкаської обласної ради привітав з Новим роком та подарував такий необхідний їй мобільний телефон.

Це все завдяки добрим сусідам. Вони звернулися до Анатолія Вікторовича за сприянням. Жінка у поважному віці, діти проживають далеко за межами рідного села, самі мають проблеми зі здоров’ям. Турбується про неї і сільська рада, у цьому році виділено матеріальну допомогу. А нещодавно з пенсіонеркою стався прикрий випадок. Вона впала на власному подвір’ї, втратила свідомість. І знову на допомогу прийшли сусіди та фельдшер Лариса Обанюк, відправивши до лікарні. Сьогодні це все позаду.

Дякувати богу, що у нас є чуйні люди. Не даремно у народі кажуть, що добрий сусід - найближча родина. Побажаємо Галині Харитонівні у Новому році міцного здоров’я, довгого віку, мирного неба.

- У ці дні ми, «ЧЕРКАЩАНИ» раді вітати і юних тальнівчан, і престарілих, - каже Анатолій Вікторович. – Наш депутатський обов’язок – не лише у передсвяткові дні, але постійно піклуватися про найбільш незахищених громадян. Попри те, що держава не завжди як слід приділяє увагу таким людям, ми стараємось нікого не обділили, ні про кого не забути. Адже діти – це наше майбутнє, а пристарілі – наша історія. Разом з цим, рівень розвитку суспільства визначається ставленням до дітей і старих людей, які є найбільш вразливими.

Тож бережімо літніх людей довкола нас. Не забуваймо сказати їм лагідне слово, подати руку допомоги.

Читайте також:
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік
Родина одиноких людей завжди рада гостям
Веселих свят та щасливого Різдва!
З Новим роком та Різдвом Христовим!