З новорічними подарунками – до дітей
05.01.2019 16:08:22
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id646

Новий рік - одне з найулюбленіших свят дітвори. Напередодні цього свята Анатолій Підгорний, депутат Черкаської обласної ради та Олександр Гижко, депутат Тальнівської міської ради від ВО"ЧЕРКАЩАНИ", завітали до дитячого будинку сімейного типу Нагорняків, що в селі Папужинці, вручили дітям цукерки та мандарини.

Таїса Іванівна та Сергій Профирович виховують 10 дітей. В оселі панує порядок, охайно і затишно. Діти щирі, доброзичливі. Софійка з радістю декламує вірші для гостей, Антон заспівав пісню, наймолодший Олег не приховує радості від подарунків. Дивлячись на щасливі обличчя діток, хочеться сказати господарям: «Низький вам уклін за вашу працю. За те, що даруєте дітям батьківську любов, сімейне тепло, атмосферу домашнього затишку. Прищеплюєте їм любов до праці, до прекрасного».

Також до Новорічних свят від Анатолія Підгорного отримали привітання та солодкі подарунки учні Кобринівської школи (на фото), а також 12 шкіл та 6 дитячих садочків округу депутата Черкаської обласної ради. Депутат Тальнівської міської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», заступник директора ТОВ «Добробут» Василь Сідько подарував новорічні подарунки дітям Тальнівської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату, а вихованцям будинку дітей та юнацтва - солодощі і канцтовари.

Читайте також:
Лелеку випустили до його гнізда
І ВЕСЕЛА, І ЗАВЗЯТА
Дві тисячі тюльпанів від Олександра Коваленка та Сергія Приходька
Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»
«Екодовкілля – в громади». У Черкасах представники двох регіонів говорили про співпрацю із потужним агрохолдингом
Верховна Рада – для освітян
На екологію, спецтехніку та охорону здоров`я
«ЧЕРКАЩАНИ» не забувають своїх Героїв
Вітати катеринопільське жіноцтво приїдуть брати Томіленки
Анатолій Підгорний: НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ