«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
05.01.2019 16:14:00
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id647

«Мер псевдопатріот-свободівець і вся його ватага має бути на цій купі», - такий підпис тальнівець Олександр Вдовін залишив на сторінці «Тальне, як воно є» напередодні Нового року над світлиною із зображенням захаращених тальнівських сміттєвих баків у одній із житлових зон міста. Деякі користувачі Фейсбуку, назвавшись жителями Тального, прокоментували, що це подарунки тальнівського міського голови Олексія Юрченка на Новий рік.

Не без іронії зреагували на фото й інші користувачі Фейсбуку.

«Ну шо ви напали? – пише Володимир Нечипоренко. - Може, то збір іграшок на ялинку. Від бідності посортують і щось виберуть. Потім спишуть, гроші,поділять. Не дарма їх вчать стратегії. Ніхто не оцінив льодовий каток на фото. Теж можна в звіти внести. Я ще рік назад показував нормальні сміттєві баки. І шо? Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн... без кришок. Розписали подвиг, наче в космос злітали.».

«Довго думав, чому замість старих баків поставили такі самі, без кришок. З огляду на те,що в сучасних баках є колеса і в них зручно катати бюрократів, як це неодноразово робили і показували по телевізору, наші керманичі себе убезпечили».

Свою точку зору до даного фотофакту висловила користувачка з Києва Тетяна Анатоліївна.

«Це дуже прикро на таке дивитись, - написала вона, - але, на мою думку, самі жителі в якійсь мірі винуваті!!! кидають сміття як попало, чекають поки собере дядя---а вийти усім разом та зібрати хоча б у мішки (так ,як усі мешканці частного сектору роблять для себе) у нас звикли: якщо у багатоповерхівці-то нехай для них працює влада…»

Нарікають тальнівці й на погано розчищені від снігу доріжки для пішоходів. 26 грудня Віта Розум на сторінці у Фейсбуку «Тальне, як воно є» розмістила нічні фото проїжджих шляхів та тротуарів. Вражає на дорогах майже незайманий сніг, який проторюють людські ноги чи колеса автівок. Нарікання – на роботу міської ради.

«Доброго вечора, - пише Віта Розум, - хочу вам показати, як по провулку садовому прогортають дорогу. Наш мер Юрченко О. В взагалі не хоче говорити і поставив мій номер телефону в чорний список .А Карман .О грубить людям і не хоче розмовляти. Вони кажуть, що в нас прогорнута дорога».

Незважаючи на запеклі баталії в коментарях, Володимир Володін намагається поставити крапки над «і»:

«Взагалі-то не голова прочищає вулиці, а ПРаТ «Комунальник», - коментує він і наражається на нові невдоволення з боку тальнівчан.

«Володін в своєму репертуарі !!! Оце Вам ще один доказ з брехливої групи Володіна. Є свідки, хлопці з ДАЇ, які серед ночі дзвонять до чергових міської ради», - обурюється Людмила Росол.

Читайте також:
Лелеку випустили до його гнізда
І ВЕСЕЛА, І ЗАВЗЯТА
Дві тисячі тюльпанів від Олександра Коваленка та Сергія Приходька
Петро Порошенко: «Українці стануть вільними, щасливими і заможними»
«Екодовкілля – в громади». У Черкасах представники двох регіонів говорили про співпрацю із потужним агрохолдингом
Верховна Рада – для освітян
На екологію, спецтехніку та охорону здоров`я
«ЧЕРКАЩАНИ» не забувають своїх Героїв
Вітати катеринопільське жіноцтво приїдуть брати Томіленки
Анатолій Підгорний: НАША СИЛА - В ЄДНОСТІ