У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
15.01.2019 20:36:17
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id650

Ще й не створили Катеринопільську об’єднану територіальну громаду, а кількість штатних працівників у місцевій селищній раді помітно зросла, як і державних коштів на їх утримання. Селищний голова Іван Гегедош переконує, що необхідність нових посад обумовлюють вимоги сьогодення.

Судячи з останнього інтерв’ю, Іванові Тіберійовичу є що сказати з цього приводу місцевим журналістам.

– Останнім часом чуємо багато нарікань, буцім-то селищна рада непомірно розширила штат, – каже селищний голова Іван Гегедош, – У нас справді з’явилися нові відділи та співробітники. Хочу пояснити, чому так сталося і чи є в них потреба. По-перше, нам передали ряд повноважень, як от: допомога при оформленні субсидій, реєстрація прав власності, договорів оренди. Тепер маємо право здійснювати всі юридичні дії, пов’язані з реєстрацією майна. По-друге, економічно доцільніше тримати свого соціального працівника, ніж передавати чималу субвенцію на його утримання у районний центр сім’ї, дітей та молоді. І, по-третє, виникла необхідність у створенні економічного відділу, який би працював на майбутнє Катеринополя – шукав інвесторів, займався розробкою та написанням грантів, вирішував проблеми, які порушують громадяни.

– Отже, які відділи було створено і хто в них працює?

– Це реєстраційний відділ. Працює Валерій Триліс (приписка-виписка) та Наталія Гонтаренко (реєстратор). Економічний відділ (Віталій Гавриш та Жанна Яровенко). До загального відділу увійшла Галина Лисенко, яка відповідає за швидке та якісне надання довідок про склад сім’ї. Ще один новий співробітник – Людмила Беркаль, соціальний працівник, до повноважень якої входить підтримка сімей, що потрапили у скрутні життєві обставини, оформлення виплат одиноким матерям, малозабезпеченим сім’ям, оформлення актів догляду за престарілими людьми (кому за 80), обстеження житлово-побутових умов для нарахування субсидій тощо.

– А які проекти вже реалізував чи створив економічний відділ?

– Свого часу цим відділом було запрошено фонд «Чотири лапи», який провів у містечку безкоштовну стерилізацію безпритульних тварин. Був ще проект, який передбачав створення сміттєсортувальної лінії, але він, на жаль, не знайшов підтримки. Потім ми долучилися до проекту з придбання трактора для комунального підприємства. Зараз він уже розчищає Катеринопіль від снігу. У цьому році, дякуючи спонсорам, завершено ремонт центральної магістралі водогону. Ще ми отримали міні-грант на автобусну зупинку (як їхати до переїзду – зліва від Віктора Трохименка). Весною, за співпраці з тим же грантодавцем, буде споруджено дитячий майданчик на вулиці Вільного Козацтва. Працюємо над проектом встановлення сонячних панелей на даху дитсадка «Казка», щоб відійти від традиційного опалення. Відділом заплановано також капітальний ремонт даху дитсадка «Сонечко».

Цей діалог не залишили поза увагою користувачі соцмереж. Жваво обговорювали. Прозвучав докір, що ні економічним, ні будь-яким іншим відділом Катеринопільської селищної ради не здійснено ремонт водогону в центрі селища. Хоча водопостачання - одна з найголовніших проблем містечка.

Влучно прокоментував красномовні пояснення Івана Гегедоша депутат Черкаської обласної ради Олександр Коваленко.

- А яку кількість зайвих вакансій на останній сесії депутати не пропустили ?? І чи є ще на даний час фіктивні робочі місця?? Про це чомусь і не розповів Іван Тіберійович. Стосовно програми придбання трактора, то відверто скажу: заслуги економічного відділу в цьому ніякої не було. Особисто знаю, чия в цьому заслуга, так як від самого початку і до самого кінця контролював цей проект разом із депутатами Катеринопільської селищної ради, а на подяку заслуговує Підгірний П.Г. і Шарига О.О., яка коригувала даний проект. Коментар зробив не для того щоб принизити економічний відділ, він потрібен селищній раді. Бажаю в майбутньому вдалих проектів і плідної праці на користь жителів Катеринополя. Коментар для того, щоб Іван Тіберійович вчився говорити правду і не приписував комусь чужі заслуги і не заспокоював людей роздутим до тридцяти осіб штатом: для субсидій та нібито реєстрації і тому подібним. На сьогоднішній день штат селищної ради рівнозначний об`єднаній територіальній громаді. Якої ще не існує. І не всі посади, які ви ввели, є обов’язковими, вони є рекомендаційними. Це при тому, що в Катеринополі вже є центр надання адміністративних послуг. Якщо взяти для порівняння Лисянку з приблизною кількістю жителів, то в них штат майже на десять працівників менший, - зазначає Олександр Анатолійович.

В Катеринополі вже давно говорять, що селищний голова Іван Гегедош серед нових працівниць очолюваної ним установи знайшов собі молоду пасію, з якою перебуває в близьких стосунках. На запитання журналіста «Містечка» Іван Тіберійович каже, що офіційно відносини зі своєю підлеглою не оформляв, хоча, запевняє, як глибоковіруюча людина, що «шляхи Господні невідомі». Зазначимо лише, що з першою дружиною Вікою Іван прожив 6 років. Від цього шлюбу має сина Миколу, з яким підтримує зв`язок. Хлопчик уже пішов до 1 класу, з матір`ю тепер проживає у Києві.

24.01.2019 18:31:36
Сич

Це не така вже х-ня. як здається, а серйозні справи.

24.01.2019 18:29:54
Така любов!

Почитайте, що пишуть у законі про корупцію. Для чого ті закони створювалися. Це повинно бути розглянуто на сесії селищної ради і депутати мають подати до відповідних органів для проведення перевірки, чи має місце спільне проживання Івана Гегедоша зі своєю підлеглою. на разі ми бачимо, що він сам у цьому признався. а це корупція. Як і вся наша влада погрязла в коррупції.

19.01.2019 8:49:57
Катеринопільчанин

Коваленко написав правду, вже давно в Катеринополі є ЦНАП і реєстраційна служба яка була від юстиції тепер від рда, тож можна було не створювати в селищній раді і не витрачати даремно кошти жителів Катеринополя. А якщо журналіст порталу має факти проживання Гегедоша з працівницею селищної ради то нехай звертається до правоохоронних органів за притягнення його за корупційні діяння.

18.01.2019 15:53:02
житель

Ви б ще свычку подержали. Х-йой занимаетесь

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік