Зробив добро – відійди на безпечну відстань
23.01.2019 13:41:58
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id652

Зробив добро – відійти на безпечну відстань, щоб рикошетом «вдячних» слів не зачепило. Ця народна мудрість далеко не іронічне застереження. Словам таким завжди знайдеться місце в реальному житті. В цьому була нагода переконатися і днями в Тальному, коли в газеті «Поле честі» її редактор Валентин Гордєєв видав свої «журналістські перли» стосовно участі депутата міської ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Олександра Гижка у ліквідації сміттєвого колапсу в Тальному напередодні Різдва.

Так, було здійснено великий обсяг робіт. Місто нарешті звільнилося від сміттєвих завалів, які не поспішала прибирати міська рада. Та після успішного великого прибирання не забарилася «відполірована» сарказмом критика «доброзичливців».

На сторінці у соцмережі «Тальне, як воно є» Олександр Гижко залишив емоційний пост.

«Наперед перепрошую за мій «французький», але хочу звернутися до редактора газети "Поле честі": не шановний редактор, ти зовсім з глузду з'їхав? Що ти пишеш в своїй газетці?

Сьогодні вийшов новий примірник, аж чотири новини присвячені мені (така честь...).

Перша. Виявляється міська рада уповноважила мене, як голову профільної комісії налагодити роботу по очистці міста від сміттєвих завалів. Я розумію, що вік бере своє, але ж треба і совість мати... Неправдивий редакторе, зайди на сайт міської ради і подивись, що профільна комісія міської ради - це комісія ЖКГ і головою цієї комісії є депутат Накоп'юк В.І. Якщо міська рада і мала когось уповноважувати, то якраз цю комісію і її голову. А я є головою земельної комісії, яка до цього питання має відношення лише в питаннях екології та охорони навколишнього середовища. Крім того, якщо ти так впевнено поширюєш брехню, то надрукуй і рішення, яким міська рада когось уповноважила і що з ним хтось ознайомлений, а також посилання на законодавчі норми, згідно яких міська рада може мене на щось уповноважувати.

Друге. «Депутат швидко переконався, що потрібно буде йти на поклон до Клінера, бо без нього немає ні контейнерів, ні техніки і спасибі уманчанам виручили». Найперше, пропоную брехуну звернути увагу на коментар мера газеті Колос, де мер говорить, що Клінеру повідомили, що з ним не розірвуть договір поки Клінер не прибере за собою сміття. Це було сказано на конкурсі. На виконання такої умови Клінер і звернувся до Комунальника за допомогою, бо хоч контейнера і його, добратись до них, без попередньої очистки території, Клінер не може. Вже на зустрічі двох підприємств Клінер і запропонував Комунальнику взяти контейнера в оренду, бо Клінеру вони поки непотрібні.

Третє. Третю новину навіть коментувати не буду, сплошна дурня. Я взагалі жодним словом не згадував відомого мецената (очевидно, йдеться про Мовчана В.П. – ред), бо він хоч і привів до влади повних профанів, але це зовсім не його відповідальність, а відповідальність керівництва ради.

Четверте. Брехня редактора на піку. Він повідомляє, що з нового року санітарна очистка міста перебуває під моєю опікою і радить всім з усіма проблемами звертатись безпосередньо до мене....Повідомляю, що до мене і так постійно всі звертаються по тих чи інших питаннях і проблемах, бо ваша захвалена влада і високооплачувані профани не можуть абсолютно нічого вирішити. Ще один напрямок мене не злякає, але тоді виникає логічне запитання, а навіщо в міській раді скільки працівників напрямку ЖКГ? Дякую за підказку, тепер неодмінно будемо піднімати питання стосовно внесення змін до штатного розпису і скорочення певної кількості працівників, а вивільнені кошти направимо на музичну школу.

Я не можу зрозуміти, як ця людина дивиться в очі людям, коли пише відверту брехню? Совість де?» - задається питанням Олександр Гижко.

25.01.2019 8:14:17
.

Правильно те, що "мандаратор" видалив правду??? Тому ми так і живем, до людей доносять те, що їм потібно знати а не так як є насправді. ВО "Черкащани" - це мракобіси.

24.01.2019 20:38:27
Папа

А фігушки. Правильно що модератор коментар видалив

24.01.2019 20:20:08
.

Гадость, поверни коментар!

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік