Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
31.01.2019 19:37:33
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id653

Щедра на сніг зима щороку додає турбот дорожникам. Після ліквідації Катеринопільського райавтодору дороги Катеринопільщини не залишили напризволяще. І хоч бракує потужних грейдерів та інших снігоочисних агрегатів, від снігових заметів наші шляхи постійно рятують спецмашини сільгосппідприємців та місцевого комунального господарства. Але найбільший шмат роботи по розчистці снігу беруть на себе філії ТОВ «НВФ «Урожай». Ці роботи проводять безкоштовно. І не лише на Катеринопільщині.

З року в рік надає техніку для боротьби зі сніговими заметами Звенигородська, Лисянська Катеринопільська, Розсоховатська філії ТОВ «НВФ «Урожай». Саме завдяки їх допомозі розчищаються всі вулички і провулки. Підтримують засніжені дороги в належному стані у мікрорайонах, наближених до їх господарств, катеринопільські фермери Олександр Коваленко та Олександр Лісовий. Роблять це безкоштовно або за соціальними угодами. Таким чином борються із заметами і в селах, до цієї справи залучаються місцеві підприємці.

А що ж робить на Катеринопільщині Шполянський райавтодор, на якого ніби-то покладалися великі надії? Виявляється, безоплатно - нічого, чекають, поки з ним укладуть відповідні угоди. І поки чекають, місцевий підприємець Михайло Морозюк, придбавши вагон солі, завозить її на територію колишнього вже Катеринопільського райавтодору.

- Михайло Олександрович виграв тендер, тепер проводить дорожні роботи, - каже голова Катеринопільської РДА Ольга Ніколенко. – Так, він уклав договір з обласним автодором і орендує територію його філії. Має 9 одиниць відповідної техніки. Оплата дорожних робіт його підприємству проводитиметься згідно укладених договорів з обласного бюджету.

Як пояснює Ольга Петрівна, загалом на рік на дорожні роботи йде більше 2 мільйонів гривень. Сюди входить не лише снігорозчистка, але й ямковий ремонт шляхів та ін.

Разом з тим Катеринопільською РДА направлено лист до Служби автомобільних доріг у Черкаській області, на який нарешті отримали відповідь.

«Повідомляємо жителів та суб’єктів господарювання району, що в межах Катеринопільського району експлуатаційне утримання територіальних автомобільних доріг державного значення проводиться наступними філіями:

- філія Шполянський РАД ДП «Черкаський облавтодор» - а/д Т-24-13 Катеринопіль – Вікнине –Шпола;

- філія Тальнівський РАД ДП «Черкаський облавтодор» - а/д Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка – від смт Катеринопіль до межі Катеринопільського і Тальнівського районів;

- філія Звенигородська ДЕД ДП «Черкаський облавтодор» - а/д Т-24-11 Звенигородка – Катеринопіль – Тальне – Маньківка від межі Звенигородського і Катеринопільського районів до смт Єрки», - повідомляється на сайті.

Зазначається також, що від керівників вищезазначених організацій отримано інформацію, ніби-то вони на даний час не можуть забезпечити розчистку територіальних доріг державного значення в Катеринопільському районі через відсутність фінансових та матеріальних ресурсів. Навіть у випадку надзвичайного стану. Катеринопільська РДА просить Черкаську ОДА вжити термінових заходів.

01.02.2019 12:31:37
.

На яких конкретно вулицях Катеринополя працювала техніка фермерських господарств і ТОВ "НВФ"Урожай"?

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік