Дві відпустки для одного конфлікту
12.02.2019 20:33:44
коротке посилання: http://mistecko.ck.ua/?id654

Нещодавно соцмережу сколихнула новина про конфлікт між Іваном Тіберійовичем та Петром Григоровичем. Як з`ясувалося, селищний голова Катеринополя Іван Гегедош свої службові стосунки з директором комунального господарства Петром Підгірним аж ніяк не вважає конфліктом. Каже, це такі собі робочі моменти, і як селищний голова Іван Гегедош мусить дбати про раціональне використання комунального майна.

Справа в тім, що Іван Тіберійович, щойно підписавши заяву на відпустку своєму підлеглому Петрові Підгірному, невдовзі й сам дозволив собі піти у відпустку. Та часу на відпочинок Іванові Тіберійовичу, видно, забагато, тож селищний голова перебуває і тут, і там, словом, то вдома, то на роботі. Як пишуть у соцмережі, на початку лютого Гегедош із робочим візитом відвідав місцеве комунальне господарство, поки його керівник Петро Підгірний мав перебувати у відпустці. Та Петра Григоровича також того дня тягло на роботу.

«Гегедош прийшов у офіс комунгоспу із громадськими активістами та комісією для здійснення перевірки документації господарства. Причиною перевірки структури, яка фактично є підпорядкованою селищній раді, стала заборгованість комунгоспу за 2018 рік. За словами Івана Гегедоша сума досягла близько 450 тисяч гривень.

У кабінеті комунального господарства виникли дебати між Гегедошем та Підгірним після того, коли селищний голова приніс розпорядження про здійснення перевірки фінансової документації, яку керівник комунгоспу визнав не легітимною. Після невеликої словесної перепалки Петро Підгірний покинув кабінет, відмовляючись виконувати незаконне рішення. Він запропонував це питання вирішувати через засідання селищної ради», - пишуть деякі місцеві сайти.

Тим часом Катеринопільська селищна рада оголосила відкритий конкурс на посаду начальника комунального господарства, яким нині ще керує Петро Підгірний. А приводом для оголошення конкурсу послужив той факт, що у Петра Григоровича через кілька місяців закінчується строк укладеного контракту. Селищем поповзли чутки, що Іван Гегедош має на меті поставити начальником комунгоспу «свою людину», а саме друга і соратника Сергія Письменного.

- Оголосили прозорий конкурс, - каже селищний голова, - маємо визначитися, хто очолить комунальне підприємство.

Попри все, Гегедош пояснює, що насправді питання про звільнення Підгірного не стоїть. Основною метою його несподііваної присутності у кабінетах комунгоспу є впорядкування діяльності підприємства та уникнення подальших фінансових мінусів.

У Катеринопільському комунальному господарстві Петро Підгірний працює 18 років, з них 10 – начальником. Це підприємство нераз змінювало назву і починало з чистого аркуша, то банкрутуючи, то розвиваючись. Підгірний пройшов тут шлях від майстра до начальника.

Чому ж загострилися його стосунки з селищним головою Іваном Гегедошем? Петро Григорович відповідає однозначно – Іван Тібнрійович ставиться до нього з упередженістю.

Так, ще восени комунгосп придбав новий універсальний «Білорус». Меншу частину коштів було виділено селищною радою, а майже дві третини профінансовано з обласного бюджету за сприяння депутатів Черкаської обласної ради Олександра Коваленка та Артура Футими. На одній із нарад Петро Григорович мав необережність подякувати за допомогу депутатам і водночас обійти увагою клопотання селищного голови. Можливо, це стало останньою краплею гегедошевого терпіння.

«Невдячному» начальнику комунгоспу Петрові Підгірному з тих пір стало непереливки. Партнерські відносини з селищною радою затріщали по швах.

- Не складаються відносини – це м`яко сказано, - дав інтерв`ю Петро Григорович місцевому виданню. – Відчуваю повне ігнорування з боку селищного голови і небажання співпрацювати. Оголосили умови конкурсу на мою посаду, а раніше зі мною продовжували контракт без будь-яких конкурсів.

Новенький «Білорус» надалі став яблуком розбрату. От хоча б той факт, що з початком снігопадів він здебільшого простоював. Бо тільки спробували виїхати ним на розчистку снігу, як поступила команда від Івана Гегедоша припинити роботи, бо немає коштів, щоб розрахуватися за послуги. Замість того, щоб заробляти, комунальники змушені були поставити свій трактор у гараж. Натомість на послуги іншого підприємства у селищної влади кошти знайшлися.

Та, як говорить Петро Підгірний, головне було попереду. А саме - перевірка, причина якої – ніби-то збитки комунгоспу за минулий рік. Незнайомі люди пред`явили розпорядження селищного голови Івана Гегедоша. Наступного дня прийшов сам Іван Тіберійович, ще й журналіста з відеокамерою прихопив.

- За підсумками минулого року ми отримали прибуток 58,6 тисяч гривень, - каже Петро Григорович. – Не маємо боргів по зарплаті, оплаті енергоносіїв та податків. Просто селищний голова хоче, щоб комунальну службу очолила «його» людина. .

На сьогодні пристрасті між Іваном Тіберійовичем та Петром Григоровичем, схоже, вляглися. Та це як затишшя перед бурею. У всякому разі, рішення про продовження чи розірвання контракту з Петром Підгірним прийматиме не Іван Гегедош, а депутати на сесії Катеринопільської селищної ради.

13.02.2019 21:44:50
Юра

Гарна картинка, ні граму не вкрадена =)

13.02.2019 21:37:25
255

Цікаво, автор які такі місцеві сайти пишуть? Чи вони у нас якійсь таємні?

13.02.2019 17:54:34
.

А те що Підгірний поклав собі в кишеню майже пів мільйона коштів платників послуг і податків, це нормально??? На людей йому і вам накласти???

13.02.2019 11:28:09
Катеринопільчанин

Це не той Письменний який сидів з Гегедошем в ямі у сепарів?! Можна сказати одне - нехай Іван не лізе куди йому голова не влазить. А депутати селищної ради повинні не мовчати а сказати своє слово чи потрібно витрачати кошти жителів Катеринополя на аудит який нічого не дасть чи може краще десь заміни лампочку вуличного освітлення чи відремонтувати кілометр дороги. Думаю кошти є куди витрачати в райцентрі.

12.02.2019 21:01:26
Небайдужий

Іван Гегедош хоче, щоб з комунгоспу йому давали кошти на розваги працівників апарату селищної ради в барах, на квіти жінкам до 8 березня, нібито особисто від Івана Тіберійовича. А це все кошти громади, а не особисто Гегедоша. Скоро вибори, треба ставити свого дружка, щоб дерибанити комунгосп на різні забаганки.

Читайте також:
Дві відпустки для одного конфлікту
Дехто – за гроші, «Урожай» - безкоштовно
Зробив добро – відійди на безпечну відстань
Хороший був млин, міг би стати музеєм…
У селищній раді роздули штат, як в ОТГ
Тальнівський мер просив 125-% надбавку до своєї зарплати
Міська рада обирає «позицію страуса»?
«Понти взяли верх і в Тальному поставили десяток урн...»
З новорічними подарунками – до дітей
Мобільний телефон – подарунок на Новий рік