Стрімке зростання курсу долара 5 років тому дозволило багатьом жителям Містечка купити житло, особливо тим, що мали в запасі іноземну валюту. Вітчизняні будівельні компанії, використовуючи сировину власного виробництва, мали змогу утримувати ціни на порівняно низькому рівні.

Що відбувається зараз на ринку нерухомості? Скільки новобудов навколо села з’явилось за останній рік? Яка ціна за житло зараз актуальна? Все це буде розміщено в сьогоднішній статті.

Отже, використовуючи карту міжнародного порталу нерухомості бачимо всі новобудови великих міст, що знаходяться навколо Містечка. Що характерно, ви можете обрати новобудови в любому куточку України і порівняти ціни, вибрати найоптимальніший для себе варіант. Для зручності використання переглянемо квартири на узбережжі моря

На окремому фільтрі бачимо діапазон цін за квадратний метр і за саму квартиру. При виборі показників ми бачимо всі актуальні пропозиції на карті на ринку нерухомості. Вибираємо потрібний житловий комплекс і бачимо його загальні характеристики.

Звісно, що вибирати квартиру – нелегка справа. Серед багатьох пропозицій на ринку нерухомості ми вибираємо тих забудовників, існують на ринку не один рік. Вдале розташування житлового комплексу, зручне планування квартири, можливість взяття кредиту та інші деталі дають основу для прийняття правильних рішень. Віримо в заможне майбутнє жителів Містечка, розширення їх житлової площі.