Вивчення англійської мови в Містечку коштує не дешево. Знайти вчителя, який на всі 100% відповідав потребам дітей Містечка, – проблема. Чимало дорослих також планує освоїти курси іноземних мов. А робити це в вечірні години або вихідні дні вкрай важко. Не завжди маємо вільний час і натхнення. Оволодіти англійською мовою легко, коли вивчати її самостійно через онлайн курси. Це робити може кожен, головне, що безкоштовно і в будь-який час.

Отже, на сайті British Council вибираємо перший рівень вивчення англійської мови. Для прикладу, ми пройдемось початковим уроком, щоб знати, як приблизно виглядають такі курси. І насамперед одразу попередимо, на сайті відсутня українська мова. Так має бути і в школі, щоб діти звикали опановувати іноземну мову іноземною мовою. Звісно, ви можете використовувати гугл перекладач для незнайомих слів.

Урок розпочинається з відео, де наглядна ситуація чітко описує роль кожного учасника в їх діалозі. Для зручності сприйняття тексту варто використовувати транскрипцію знизу відео, щоб знати, як правильно пишуться і вимовляються слова.

Кожен для себе може вибрати свій рівень, тематику і направлення. Час проходить на сайті непомітно. Він захоплює і надихає. Вивчаючи іноземні мови, ми вивчаємо світ в якому, ми живемо. Успіхів в навчанні!