У реальному часі існує безліч варіантів допомоги парам, які не можуть зачати дитину. За статистикою, людей із таким проблемами близько 10-15%. Та останні роки цей показник зростає, отже потрібно своєчасно звертатися за допомогою до спеціалістів. Але все це не стає проблемою, якщо ви звернетесь за допомогою до експертів. Лікування безпліддя у жінок та чоловіків відбувається з усіма сучасними методами, котрі дають високі шанси зачати на народити дитину.

Як проходить обстеження

Обстеження розпочнеться, якщо подружжя не може завагітніти цілий рік без використання будь-яких методів контрацепції. Пошуки проводяться одразу і чоловіка і жінки. Огляд лікарем, УЗД, гормональне дослідження відноситься до жіночого дослідження, оскільки причиною є порушення овуляції. 

Причини, з яких подружні пари не можуть мати дітей часто є спосіб життя, який веде людина. Не кожна жінка замислюється про свій біологічний вік, і чоловіки стають безсилі від негативного впливу на здоров’я. 

Часто планування дитини має важливий пріоритет, але не враховується фактор, що жінці набагато складніше завагітніти в більш пізньому віці. Статистика досліджень чоловіків показала, що кількість сперматозоїдів є неякісною. Якщо цей показник залишиться, то в майбутньому буде невеликий відсоток сперматозоїдів, здатних запліднювати яйцеклітину. 

Вплив навколишнього середовища, часті переживання, неякісне харчування – відіграють важливу роль у впливі як жіночий, так і чоловічий організм. 

Лікування безпліддя

Для початку важливо вивчити прохідність маткових труб та порожнини матки. Цей метод обстеження не є складним, не вимагає жодних хірургічних втручань, досить швидкий і миттєво завершує обстеження. Якщо ви не можете зачати дитину, то потрібна діагностика безпліддя детальніше за посиланням. Не потрібно зволікати, проблему набагато легше вирішити на самому початку.

Методи, що вимагають хірургічного втручання, такі як гістероскопія і лапароскопія, виконуються як для дослідження, так і для лікування. Часто такі методи дають позитивний результат і допомагають сімейним парам завагітніти. Але бувають і випадки, коли вищезазначені методи не дають ніяких результатів. У цьому випадку парам призначаються інші варіанти неприродного запліднення. 

Люди з таким проблемами не повинні боятися йти до лікаря, а навпаки, роблять такий крок, ніж раніше, тим краще, оскільки деяким парам може допомогти досить складний спосіб лікування проблеми. Така проблема не може бути вирішена самостійно, і у випадку не звернення до лікаря лікування матиме неабиякі результати, як для чоловіка, так і для жінки. Отже можна зробити висновок,що лікар стане найкращим помічником у цій ситуації.