З моменту запуску системи ПроЗорро, державні замовлення товарів та послуг стали більш відкритими.

Основний фактор, який дозволив досягти такого результату – це система ПроЗорро, де зберігається вся інформація по тендерним оголошенням. Відповідно, замовники тепер не мають можливості відмивати кошти, шляхом передачі замовлень на виконання компаніям-прокладкам. Звичайно, певна корупційна складова залишалась актуальною, але цей процент незначний. Українська універсальна біржа (УУБ) пропонує своїм клієнтам широкий перелік оголошень для участі в тендерах. Переходячи за посиланням https://tender.uub.com.ua/company-02426097, ви можете легко обрати той тип тендеру, що зацікавить конкретно вас.

Популярність послуг, пов’язаних з програмним забезпеченням

Враховуючи фактор постійного розвитку електронних технологій, програмне забезпечення дійсно вважається по-справжньому ефективним. Відповідно, на майданчику УУБ можна знайти велику кількість компаній, що готові надати послуги. пов’язані з роботою програмного забезпечення.

Закупівлі, повзанні з отриманням послуг, завжди вважались більш складними, тому й до участі в такому тендері потрібно підходити особливо уважно.

  • Перше що потрібно зробити – це визначати конкретний предмет закупівлі. Якщо це послуги, то потрібно чітко розуміти про які конкретно дії йде мова, та що потрібно брати до уваги;
  • Другий момент – це якість послуг. Якщо компанія має намір подати свою заявку на отримання державного замовлення, пов’язаного з програмним забезпеченням, вона повинна бути впевнена в якості цих послуг;
  • Терміни – враховуючи той фактор, що в якості замовника може виступати певна державна структура, то ніякого відтермінування не повинно бути. Компанія завжди повинна враховувати фактор форс-мажору та брати його до уваги  момент подачі заявки на участь в тендері.

На самому сайті української універсальної біржі можна не відразу відправляти заявку на участь вт тендері, а обрати пункт “Спостерігати”. Тобто, ви завжди зможете отримувати всю актуальну інформацію по конкретно обраному тендеру. Також, є можливість замовити повний юридичний супровід, що значно знижує ризик зробити якусь неправильну дію в процесі подачі заявки на участь в тендерному замовленні.