Елементарні правила пожежної безпеки повинні знати співробітники будь-яких організацій. В іншому випадку наслідки можуть бути дуже серйозними.

В ході навчання заходам пожежної безпеки співробітникам підприємства розповідають про вимоги пожежної безпеки, про те, як запобігти загорянню, навчають порядку дій при пожежі, способам евакуації, використанню засобів індивідуального захисту і наданню першої допомоги. 

Однак, щоб пройти подібне навчання працівникам необхідно відриватися від своїх безпосередніх обов’язків, що не завжди можливо. Тому існує альтернативний спосіб – дистанційне навчання. В першу чергу, варто відзначити, що при дистанційному проходженні навчання завдання, матеріал, категорії слухачів курсу залишаються доступними. Мета курсу – отримання знань і навичок в галузі пожежної, для розробки і проведення заходів, спрямованих на запобігання пожежі, а в разі виникнення на її успішну ліквідацію. Якщо вас бентежить перевірка пожежної безпеки на підприємстві і ви маєте на меті підготуватись до неї, то послуги спеціалізованих комапній, що працюють в області дистанційного навчання, будуть доречними.

Для кого

Дистанційне навчання підходить всім категоріям учнів:

  1. Керівникам і фахівцям організацій;
  2. Особам, що несуть безпосередню відповідальність за забезпечення пожежної безпеки на об’єктах різного призначення;
  3. Електрозварникам.

Переваги навчання пожежної безпеки дистанційно

Серед переваг дистанційного навчання необхідно згадати:

  • Актуальні освітні програми, що в повній мірі відповідають вимогам чинного законодавства;
  • Навчання без відриву від виробництва за зручним особистим графіком;
  • Можливість комплексного навчання співробітників всіх філій фірми, незалежно від їх територіального розташування, оскільки навчання проводиться за допомогою мережі Інтернет;
  • Мінімальні витрати на навчання та ін.

Для кожного користувача створюється особистий кабінет. Учень отримує доступ до оптимально підібраного для нього курсу, нормативної документації, практичних завдань та ін. Важливо, що в ході своєї роботи компанії використовують тільки новітні технічні розробки, які допомагають успішно організовувати навчальний процес. Зокрема, під час дистанційного навчання пожежно-технічного мінімуму використовується спеціально розроблена система. 

Дана система дає можливість ефективно організовувати навчальний процес і незалежну перевірку отриманих знань. З її допомогою можна забезпечувати одночасну роботу відразу багатьох користувачів, швидко формувати екзаменаційні квитки, зберігати результати проведених тестів і т.п. Це оптимальний варіант для корпоративного навчання, особливо якщо мова йде про віддалені філії компанії. Ви можете дізнатися про навчання з питань пожежної безпеки тут детальніше. На даний момент ви можете скористатися послугами сучасних компаній, котрі проводять дистанційне навчання та можеть допомогти вам отримати оптимальний результат.