У всіх випадках експлуатації машини потрібно приготуватися до замін шин. Кожен водій приблизно два рази на рік витрачати час на зміну гуми. Існує два типи: зимова та літня гума. Але далеко не всі власники воліють міняти шини. Це не практично і не дуже зручно. Але вихід з даної ситуації є. Тепер можна придбати шини для всіх сезонів року.

Літні і зимові типи гуми відрізняються між собою формою і складовим гуми. До кожної гумі є свої вимоги, виробник зазвичай вказують всю інформацію в інструкції по експлуатації. Зимові шини забезпечує високу стійкість до зношування, витримують навіть самі низькі температури. Протектор повинен мати еластичним і м’яким складовим. Так само на шинах є спеціальні шипи, завдяки яким відбувається повний контроль збереження контролю над автомобілем на слизькій поверхні.

Літня ж гума повинна вміти переносити сильну спеку і не лопатися. Якісні шини відрізняється безшумністю, успішно протистояти акваплануванню і у них невеликий опір. Вони майже не хитаються. Шини зимові на автомобіль мають багато переваг в зимовий час, та запобігають аваріям при гололедиці. Вибір зимних шин – відповідальний момент, у котрий потрібно враховувати всі найменші деталі. Якщо шини будуть підібрані правильно, то це не тільки збереже автомобіль, але й життя водія та пасажирів.

Розробники сильно постаралися, щоб вмістити в гуму всі необхідні властивості. Повністю забезпечити гуму всіма якостями не завжди можливо, тому вони йдуть на компроміс, спеціально погіршуючи показали експлуатації.

Безліч виробників намагаються вдосконалити продукцію до ідеалу. Але жодні шини для всіх сезонів не здатні замінити гуму, зроблену для одного сезону.

Чим відрізняються всесезонні шини

Зазвичай перед виготовленням багатофункціональних шин виробники роблять на них відповідний узор. Це малюнок у вигляді асиметрії протектора. Завдяки рисунку автомобіль наділяється хорошими функціями, шина стають міцнішими і не ковзають по льоду. Так само вони запобігає буксирування по снігу і показують хорошу керованість на дорозі під час дощу. Друга половина протектора має не такий вже виражений малюнок.

Якщо ретельно оглянути шини можна помітити цікаву річ. На кожній з них є знак (M + S). Вони означають бруд плюс сніг. Такі символи можуть бути присутніми і на гумі для зимового сезону. Перед покупкою шин для всіх сезонів, рекомендується звернути увагу на значення. На шинах повинні бути знаки.

Спроба виробників об’єднати ці два види гум в одне ціле призвела до того, що вийшли скати. Вони негативно переносять підвищення або різке зниження температур. Всесезонні шини добре показують себе від 10 до -10 градусів. Якщо мороз сильний, шини починають швидко заморожувати, а в спеку навпаки скат злегка розм’якшується. Придбати літні шини ви можете ось тут за вигідною ціною.

В основному всесезонні шина використовуються для їзди в міських умовах. При сильній спеці вони можуть швидко вийти з строю. Найкраще купувати їх в місцях, де м’який клімат.