Бетонні фундаментні блоки – це вироби у формі прямокутника, які виробляють на спеціалізованих заводах з вагомих марок бетону, який армований рифленим залізним прутом. Фундаментний блок суцільний ФБС 24.4.6 – фундаментні блоки із залізобетону великого призначення.

ФБС 24.4.6 підходять для спорудження стрічкового фундаменту, що представляє собою ж / б смуги, які розташовані по периметру всього будівництва. Установка стрічкового фундаменту потрібна для бетонних будинків; для монолітних будинків, зі збірними перекриттями; для будинків, де в плануванні є підвал або цоколь; а також в тих обставинах, коли є небезпека нерівномірного просідання фундаменту через неоднорідності землі на ділянці.

Як виробляються блоки для фундаменту

Методика виробництва передбачає надання форми бетонного розчину в розбірний опалубці з подальшим ущільненням маси. Застосування секцій для пропарювання дає можливість збільшити запас міцності фундаментного блоку. 

Будівельно-фундаментний блок це матеріал, що включає: цілісний масив бетону. Для його створення застосовується портландцемент з позначенням М400 і вище; арматурну сітку. Вона виконана з окремих частин, зчеплених за допомогою обпаленого дроту; такелажних скоб, які зроблені зі сталі і призначені для транспортування блоків для фундаменту. 

Бетонні блоки найприйнятніша основа для фундаменту Конструктивна особливість виробів – присутність вертикальної порожнини, яка знаходиться на торцевій стороні. Він має призначення для виконання таких завдань: збільшення міцності кладки після установки блоків. Пази заливаються розчином бетону і створюють фіксацію вироби після монтажу; підстроювання інженерних комунікацій. Габарити порожнини дають можливість розміщення в ній водопровідних і каналізаційних трас і електричних кабелів. Фундаментні блоки дозволяють швидкими темпами створювати фундамент і мало сприйнятливі до прямого впливу кліматичних факторів, якщо порівнювати з іншими видами фундаментної основи. 

Властивостями відмінності блоку вказані: значна міцність; тривалий період експлуатації; підвищена зносостійкість. Виготовлення блоків виконується в умовах заводу з контролем якості виробів в лабораторії. Чим обґрунтовано необхідність застосування блоків? Для зменшення циклу будівництва і створення нерухомості навантажених будівельних систем використовують блоки для фундаменту. Розміри фундаментного блоку є різні. Якщо ви бажаєте придбати фундаментні блоки, то перейдіть за посиланням. Представники компанії «Каскад Бетон» проінформують вас про різновиди блоків для фундаменту.

Підвищені обсяги і міцність продукції дають можливість швидкими темпами будувати фундамент стрічкового, плиткового, стовпчастого фундаменту для габаритних завдань. Бетонні фундаментні блоки застосовують для здійснення всіляких завдань: побудови цокольній частині приміщення, підвалів; зведення підпірних стін; прокладки розв’язок доріг і естакад; облаштування пандусів та зведення мостів; споруди будівель промислового призначення. Значний запас міцності залізобетонних фундаментів дозволяють вирішити завдання великого діапазону в дорожньому секторі та галузі будівництва.