Чесні, прозорі та конкурентоспроможні ціни на природні ресурси можна знайти тільки в системі Прозорро.Продажі та на Українські Енергетичній біржі. Котирування, котрі вказали на спеціалісти біржі, рекомендує використовувати навіть Мінекономіки України. У багатьох учасників ринку вже була можливість оцінити всю ефективність діяльності системи.

Вартість нафтопродуктів на публічних закупівлях

На ціну нафтопродуктів впливають найрізноманітніші фактори. Все залежить від того, якою була вартість горючих матеріалів. Також великий вплив має курс гривні стосовно долару, біржові котирування в країнах Європи.

Завдяки діяльності Української Енергетичної біржі вдається досягти належного рівня ліквідності. Система допомагає боротися з корупційними механізмами та дозволяє вести контроль росту вартості енергоносіїв.

З котируваннями, опублікованими на УЕБ, можна ознайомитися на сайтах світових аналітичних агентств. Це також можна вважати надійним підтвердженням неупередженості та прозорості ринкових відносин в системі.

Як формуються ціни на природний газ

Вартість важливого для всієї країни енергоресурсу формується з урахуванням котирувань щодо конкретного місячного ресурсу. Звичайно, що ціни будуть змінюватися під впливом тих чи інших факторів, тому для розрахунку використовуються певні формули. Результат залежить від середньозважених цін, з якими можна ознайомитися на сайті www.ueex.com.ua/rus/auctions/gas-cost-calculator/.

З допомогою спеціалістів Міністерства розвитку економіки та порталу Прозоро. Продажі був розроблений спеціальний калькулятор. Він допомагає визначити результати щодо вартості природних ресурсів. Для цього заповнюють форму , вказуючи у відповідних місцях дату підписання договору та уточнення вартості, а також позерню ціну на тисячу кубометрів з урахуванням податку.

Щоб сформувати ціну для населення, використовують котирування біржі протягом кожного місяця. Сума буде залежати від того, в скільки оцінили транспортування ресурсу. Також кожна компанія встановлює власні націнки, тому потрібно враховувати ще й такі фактори. Дізнатися точні дані можна у працівників ЦЕБ. Вони складають довідку з урахуванням формул, затверджених на державному рівні. Дізнатися інформацію можна на сайті, за телефоном або надіславши ласта електронною адресою.