Поступово відновлюється рух потягів в Україні. І хоча в інших областях їх розклад майже відновився, поїзди із західного напрямку, тобто територій більш неблагонадійних в епідеміологічному значенні, лише зараз розпочинають своє функціонування.

Так, відучора по спеціальному графіку відновився рух поїзду “Івано-Франківськ – Генічеськ”, а вже завтра розпочнеться рух поїзду “Ковель – Новоолексіївка”. Також з цього уїк-енду відновив свій рух поїзд “Рівне – Миколаїв”, але ходитиме він лише по вихідних.

На жаль, до цього часу так і не відновлене приміське сполучення по Бердичеву, і на великому стенді сиротливо стоїть у графіку дизель-поїзд “Коростень – Козятин”, і той курсує лише по середам, п’ятницям і неділям. Треба зазначити, що по Козятину майже відновлено курсування електричок на Київ та на Вінницю, а Шепетівський напрямок поки що закритий.

Коли відновиться повністю залізничне сполучення, сьогодні не може сказати ніхто, але про всі зміни в цій сфері ми будемо інформувати бердичівлян, щоб вони змогли планувати вже свої літні відпустки